dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. I ciągle pod górę-dziennik

    Jutro ponownie wybieram się do drogowców i mam nadzieję,że wreszcie wyduszę decyzję na którą tak długo czekam.
  2. Dziennik Meb-a (M08)

    „jakiś tydzien temu...”

    DzU z olbrzymią satysfakcją wpatrywała się w monitor, na którym miała bezpośredni widok na bazę Meba. Myślał że jest szczęściarzem, ale udało nam się go zaskoczyć w ostatniej chwili. DzU nie mogła wyjść z podziwu jak analityczki dokładnie wyliczyły datę. Meteorolożki tez perfekcyjnie przeprowadziły swoją robotę. A Meb już myślał że uda mu się zrobić wszystko zaśmiała się na głos.

    Realizator stał z Fatherem ...
  3. Tam gdzie rosną Magnolie

    Podłogówka stópki grzeje :lol: :lol:

    Znaczy się: MAMY GAZ !!!, a życie "na gazie" jest piękne (a już na pewno gorące :wink: )
    Oczywiście, były kolejne 3 dni w stresie, ale po trzech i pół miesiącach bez ogrzewania, powiem krótko... "były tego warte" :wink:

    Dzień pierwszy:
    odłączenie bojlera (i od tej chwili byliśmy bez ciepłej wody :oops: )
    wkładanie systemu kominowego - w związku z dużymi opadami śniegu ...
  4. dziennik Żaby

    Zapraszam do oglądania :D

    To łazienka synów. Prawie gotowa. Za tym murkiem z ponetnymi pupami jest wanna, przed nim pisuar. Drewniany słup wymagha obrobienia i zabejcowania, asciany pomalowania
    Sprzatałam tam właśnie...zastanawiam sie nad szarością..dobrze będzie??? :roll:


    A tu pisuar :wink:

    ...
  5. kasia i paweł ... oraz jaskółka

    Miałem zobowiążanie i chciałbym je wypełnić. Jak zasygnalizowałem mamy wykonawcę "surówki". Może to nie jest najbardziej ładne określenie ale tak je sobie przyswoiłem. Po dość długich poszukiwaniach powoli zaczęliśmy tracić nadzieję na to, że w Polsce ktoś jeszcze pozostał kto nie rzuca cen z kosmosu i w miare realnie podchodzi do tego co inwestor może. A może przecież niewiele zwłaszcza gdy wspomaga się w zasadniczej części środkami z kredytu:(
    Rzucano ...
Strona 1 z 5