dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mieszkanko :)

    Może być jednak ciężko, żeby wyrobić się do wielkanocy ;/
    Remont miał się zamknąć w 20 000 zł, będzie po wstępnych wyliczeniach prawie 2 razy więcej.
    Pomieszczenia jakie są zaplanowane i sprzęty do nich ze wstępnym kosztorysem poniżej.
    Sypialnia:
    gładzie na ściany + kolor
    panele
    łóżko
    meble + toaletka
    karnisz z firankami
    lampy
    odkurzacz
    deska do prasowania
    żelazko
    Koszt - około 2 300 zł (chyba najmniejszy ...
  2. Gustowny C84 pod Wroc?awiem - Ma?go?, Micha? i Megi

    Na drabinie inwestorka bawi się w malarza :lol: :lol: :)

    Mój brat ulepił sobie kolegę do pogaduszek, a przy okazji pilnuje nam domku :)

    Okazało się, że "Jesień Pieczarkowa" nie ma nic wspólnego z pieczarkami ( które są białe) , więc kupiliśmy jeszcze "Magnolię" i "Jesień lnianą", zrobiłam próby i ...
  3. Dziennik Ryski

    Wełniany bałagan i jego sprawcy :D

    [img]http://www.dom.tim.net.pl/galleries/BUDOWA/SSO/welna1.jpeg[/img]
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Problem w tym, że nasz rzeczoznawca naocznie wszystko sprawdza..... :roll: i nie wiem jak on do tego podejdzie ???? Ale zobaczymy.... jest nawet dość fajnym gościem, elastycznym, więc myślę, że nie będzie kłopotów. Jakby co to będziemy się zastanawiać. 8) 8)
    Dzis zadzwoniłam do murarzy, żeby zdjęli nam oszalowanie, bo deski będą potrzebne, między innymi, na drzwi :wink: :wink: jutro mają jechać na budowę. Ciekawe tylko czy przejadą ????...... i czy pogoda będzie ...
  5. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    Dziś było odkuwanie malutkiej części kominka, bo poprzedni kamień był nietentego i nizszy niż miał być.
    tak było:

    tak jest:

    piorunująca różnica 8)

    Córa wybrała sobie do pokoju tapetę, poprosiła o wydruk i zapodała na ścianę, żeby zobaczyć czy będzie ładnie :lol: :lol:
    ...
Strona 1 z 9