dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    kozę, wszystkożerną :wink: plus orurowanie SPRZEDAM; jedyny warunek zakupu (poza płatnością, oczywista) to odbiór osobisty z Józefowa; cena 60 zł;

    kontakt na PW;

    pozdrawiam :D,
    b.
  2. GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali

    - 04-03-2009 - 22:37 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Dzisiaj na działce pojawił się barak - z drobnymi problemami, bo tuż przed działką zakopał się aż po osie. Na szczęście z pomocą desek, łopaty i dźwigu (HDS) udało się wyciągnąć naczepę z błota i już bez przeszkód usadowić na "miejscu przeznaczenia".

    W sobotę wizyta geodety i ekipy na placu budowy :)
  3. Dziennik Ged'a

    hej hej jestem :D Od jutra, powoli bierzemy się za budowanie. Na pierwszy plan idą geberity. Kupuję je bez stelaża i wpuszczam w ściany. Stelaż się pospawa z resztek garażu blaszaka. Cienkie ściany ... 18 cm, ale się wszystko zmieści.

    Kłopot mam z nadmiarem wody w zbiornikach na deszczówkę, nie ma możliwości jej wypompowania - rury zakopane blisko powierzchni ziemi pozamarzały. Początek marca, a u nas jeszcze pół metra śniegu. Topi się to wszystko, spływa ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 04-03-2009 - 22:14 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    No to się trochę napracowałam :wink: .

    Udało mi się w większości na nowo,powklejać zdjęcia w dzienniku, które namiętnie blokuje fotosik

    Na szczęscie mam większość zdjeć na płytach CD-dla potomnych. ...
  5. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    4 marca

    Podłogówka działa w całości; karton-gipsiarze kończą kartonować sufity i mamy już świetliki.


    Wybraliśmy też podłogi: na parterze będzie afromosia, deski, drewno o ciepłym brązowym kolorze i pięknym usłojeniu (wersja ciemniejsza):


    a na poddaszu albo takie panele ...
Strona 1 z 17