dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Chyba mi się udało !!

    Będziemy budować obok domu, w którym mieszkamy, a działkę 50m długości musieliśmy podzielić dla potrzeb kredytu. Najbardziej to żal mi roślinek, które muszę przesadzać w inne miejsca, zwłaszcza magnoli, która dopiero w zeszłym roku pierwszy raz zakwitła, a rośnie dokładnie na wysokości schodów do nowego domu i przyszłej drogi do furtki. W miejscu nowego domu stała duża drewniana szopa, z którą uporaliśmy się w ubiegłym roku. Do rozebrania pozostała jeszcze jedna szopa, ...
  2. Zdjęcia miejsca do budowy

    Mam nadzieję, że udało mi się wstawić zdjęcia działki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04834..jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	64,0 KB
ID:	46102   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04842..jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	46103   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04837..jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	46104   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04835..jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	46105  
  3. No i znowu czekanie !!!

    Dokumenty do kredytu złożone w Banku, teraz musimy cierpliwie czekać, aż sztab bankowców wszystkie przeanalizuje... a trzeba powiedzieć, że pracy będą mieli dużo, bo papierzysków starczy na grube tomisko. Ciekawe co oni z tymi papierami robią, przecież takich stert dostają tysiące? teraz pozostało nam czekać i modlić się o pomyślną odpowiedź
    Ja oczywiście z uwagą śledzę dzienniki, fora budowlane i jeszcze trochę to stanę się "ekspertem" ...
  4. SAMOTNA MATKA BUDUJE DOM! i daje rad?, bo gdzie diabe? nie mo?e....

    opisuję swoją historię by dodać odwagi dziewczynom, kobietom, samotnym matkom, singielkom oraz wszystkim parom niezdecydowanym, tym którzy myślą że nie dadzą rady wybudować domu.
    Jestem samotną matką 3-letniej córeczki, pracującą od rana do nocy w korporacji, która niespełna rok temu podjęła najważniejsze decyzje w swoim życiu: 1. rozwód i podział majątku 2. zmiana pracy 3. budowa domu.

    Dla jasności dodam, że nie mam i nie miałam partnera, który ...
  5. Pierwsze zakupy

    - 04-03-2011 - 19:49 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Czas leci a pozwolenia na budowę w dalszym ciągu nie widać.

    Wobec tego przyszedł czas na pierwsze zakupy, aby jak już doczekamy się można było rozpocząć budowę pełną parą

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110303028..jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	46093


    Po zakupach drobnych przyszedł na czas na ten nieco większe:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110302027..jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	101,3 KB
ID:	46094

    i tym sposobem więźba dachowa wycięta, schnie i czeka na swój czas


    A w tzw. "międzyczasie" ...
Strona 1 z 4