dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik lolomamy

    Dzisiaj rano odwiedziałam na działce moich "budowlanców" - kończą ocieplać fundament i bedarobić drenaż - dzisiaj chcą go skończyć i zasypać żwirem i kamieniami (dlaczego to tyle kosztuje? :o :( ).
    Na tym etapie skończą pracę i przyjdą dwa tygodnie po świętach zasypać fundament, wylać hudziak, wyrównać działkę (te góry gliny :o ). Potem ściany (niech ten czas szybciej leci, chociaż z drugiej strony nie mamy jeszcze kredytu :evil: ). Ale będzie dobrze - chyba.
  2. Dziennik - wodza. Budowa bliźnika projekt "AGA"

  3. Pelikan Kruków

    Witam,
    zainspirowana innymi dziennikami budowy oraz złością na zazdrosnych znajomych, którzy nie mają najmniejszego zamiaru cieszyć się czyjąś radością, postanowiłam założyć dziennik budowy domu moich rodziców. Mam nadzieję, że bywalcy tego forum swoimi wpisami doprowadzą do tego, że rodzice sami będą kontynuować dodawanie newsów z budowy i dowiedzą się od Państwa ciekawych i przydatnych rzeczy :) /Zuzia
  4. dziennik świercza (projekt z14)

    Tynki górne

    Temat tynków trwa już od dobrych kliku tygodni... Ale musze powiedzieć, że górne są juz na ukończeniu! Został tylko sufit w łazience, a sama łazienka nie bedzie na razie tynkowana bo większość ścian bedzie pokryta kafelkami.
    Zacząłem robić już wykop pod taras. Wykonanie tarasu już obmyślone i przemyślane jego wykonanie! bedzie pomurrwany jednak normalnie z bloczków, zaizolowany i obsypany ziemią z głazami i mniejszymi kanieniami. Schody i ...
  5. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Bagat namieszała mi strasznie i zastanawiamy sie nad kostką granitową - z tym, że za jej położenie nasz wykonwaca chce nie 25 a 45 zl łi to już robi różnice :wink: Chyba, że Bagat podeśle mi namiary na swoich brukarzy i będą wolni - ona płaci 35 zł. Czeka mnie wiec kolejna przyjemna kalkulacja w excelu :roll:
    A na szali mamy naturalny kamień w kolorze szarym kontra beton w kolorze brązowym. Jedno i drugie wygląda ładnie.
    Problematycznym wyborem są dla mnie ...
Strona 11 z 12