dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Maksia

    Koniec porządków, gruntowanie ścian na poddaszu
    31 marca 2007


    Wreszcie ostatni dzień porządków. Jak przyjechałem i obejrzałem sobie jeszcze raz pozostałe pomieszczenia do posprzątania to wydawało mi się że pójdzie szybko.
    Najpierw zabrałem się za posortowanie worków ze śmieciami. Na bok poszły te ze styropianem, a resztę wyniosłem na strych. Gdy wszedłem na strych przypomniałem sobie że poprzednim razem tylko wrzuciłem na górę deski, trzeba ...
  2. Kadilaka dziennik budowy

    Kolejny papier w ręku :)
    Dostałam warunki podłączenia się do sieci wodociągowej, no i good
    Jest tam też zapisek, że 2 m od ogrodzenia już w działce, zaistniał wodociąg o średnicy 160 cm :evil: - ok widziałam go na mapce, ale nie wiedziałam, że muszę się od niego oddalić o 3 m :(
    Z każdym nowym papierkiem oddalam się od drogi :lol:
    ale czy wystarczy mi miejsca na mojego "gutka"??? :lol: :lol: :lol:
  3. Dziennik mareckich

  4. Pelikan Kruków

    Rozpoczęliśmy szukanie projektu domu. Nie myślałam, że będzie to takie trudne! Niby jest tego tak dużo, a jak już któryś wpadnie w oko, to za chwilę się okazuje, że coś jest nie tak.

    Najpierw myśleliśmy o dostosowaniu jakiegoś projektu do naszych oczekiwań, ostatecznie jednak stwierdziliśmy, że musimy znaleźć taki, którego zmieniać nie będziemy.

    17.01.2007 Została podjęta ostateczna decyzja o budowie domu.

    23.01.2007 wybraliśmy projekt firmy STUDIO ...
  5. Dom wg.projektu indywidualnego B. i R.

    mamy zamiar zamontować rolety heroal w systemie GK-UP ,nie bedzie widać skrzynki, (oraz jeśli cos sie popsuje to otwarcie skrzynki jest na zewn.budynku nie tak jak w rks .trzeba otwierać skrzynke od środka budynku)
    tylko dół i listwy będą więcej schowane
Strona 9 z 12