dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. KORONA (z wygodnymi zmianami)

    Dziennik zakłada kobieta. Nic to dziwnego, bo gdy mężczyźni zajmują się "pilnowaniem budowy" to ktoś musi zająć się pożytecznymi sprawami i dopilnować kwestii poradnictwa pamiętnikowego (muratorowy dziennik budowy hyhy). Z reguły wynika, że większość walcznych na tychże forach to kobiety... Z mężczyzną:) umówiliśmy się, że będziemy się jakoś dzielić tymi obowiązakmi, bo ja też chcę cegły nosić i taczkami jeździć... :P
    Zanim nauczę się wklejać ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Po nocnych szaleństwach wstałam o ...późno wstałam no..

    Po śniadanku małż zarządził początek praw ogrodzie.
    Z powidu posiadaengo we krwi alkoholu zrezygnował z obsługi piły łańcuchowej. I wziął się za grabienie.
    Z tego samego powodu nie obsługiwał dziś również samochodu :)

    Ja wczoraj załapałam schizę, że nie mam badań kontrolnych w mojej hondce. Małż (jak go wczoraj wiozłam na imprę0 zajrzał do dowodu i stwierdził : ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Po nocnych szaleństwach wstałam o ...późno wstałam no..

    Po śniadanku małż zarządził początek praw ogrodzie.
    Z powidu posiadaengo we krwi alkoholu zrezygnował z obsługi piły łańcuchowej. I wziął się za grabienie.
    Z tego samego powodu nie obsługiwał dziś również samochodu :)

    Ja wczoraj załapałam schizę, że nie mam badań kontrolnych w mojej hondce. Małż (jak go wczoraj wiozłam na imprę0 zajrzał do dowodu i stwierdził : ...
  4. Wolnoć Tomku w swoim domku

    co robiłem dzisiaj, w sobotę. przy prawie 20 stopniach na termometrze ?

    Pojechaliśmy całą rodzinką na budowę. Były kanapki, ogórki konserwowe i ta miła świadomość, że ta budowa na której jesteśmy to jest budowa naszego wymarzonego i upragnionego domu. Jeszcze rok temu spacerowaliśmy po pustej działce, a dzisiaj to nie jest po prostu działka - to nasza budowa. Na swoją działkę przyjechał również sąsiad z południa ze swoją wybranką (albo odwrotnie, ale ...
  5. Ziewnik malkowej niebudowy

    Widziałam dzis na własne oczy to o czym dotychczas tylko słyszałam.
    (patrz post wyżej )
    mało tego zostało zamurowane okno (w kuchni - to, którego miało nie być), postawiona jest scianka przy oknie tarasowym i to wszystko z cegły z odzysku , którą w ostatecznośći mielismy wywalić na gruz, za co dostaliśmy zjebki od majstra :oops:
    "Chcecie bloczki kupowac , a tu piękna zdrowa cegła stoi, nie macie co z kasą robić :o " - no i panowie tę cegłę ...
Strona 1 z 14