dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witaj Ktośku !!!!!! Faktycznie dawno sie nie odzywałeś, więc witaj jeszcze raz !!!! Dzięki ci za zaoferowana pomoc. Już jako tako poruszam sie po forum, ale jeszcze nie wszystko wiem. Do zdjeć jeszcze nie doszłam, a mordki narazie mam gdzieś ( jak to? mordki jako zdjęcia? i tylko dziesięć? Na jaki okres, na dzień, miesiąc????)
    PS. Dzięki za dobre słowa...!
  2. Dziennik Ewy i Łukasza

    Dobiega końca pierwszy kwartał 2010 r. , pora na małe podsumowanie postępów na budowie w tym roku.

    Styczeń 2010 - skończyliśmy gabinet. Ze względu na ścianki regałowe zrezygnowaliśmy z montowania listew podsufitowych. Kolor ten sam, co w pokoju dziennym, czyli jesień lniana Nobilesu.



    Poza tym wszędzie na parterze powiesiliśmy lampy.
    ...
  3. Wielki Podrzutek Jagny

    Na bieżąco: czarna futrzana lafirynda właśnie wróciła. Chyba głównie w celu skorzystania z kuwety... Tak więc powyższe pytania na jej temat już nieaktualne. Uff.... Ale wierzba raczej nigdzie się nie wybiera, więc proszę o sugestie.... :)
  4. ~dom anny

    Moja budowa jakimś dziwnym trafem żyje. Były już tylko resztki śniegu i ziemia jeszcze mocno zamarznięta – kiedy zadzwonił do mnie majster i powiedział, że trzeba wykorzystać ten fakt i zwieźć ciężkie materiały – byliśmy na etapie stropu. Przepraszając bardzo, prosiłam aby zawiesił tę budowę, bo ja nie bardzo mogę się tym zająć. Po kilku rozmowach, przy pomocy dzieci – telefonicznie – wykorzystując ubiegłoroczne kontakty ze składami budowlanymi udało się przywieźć ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Zycze wszystkim odwiedzajacym moj dziennik spokojnych Swiat Wielkanocnych!
    Dopiero dzisiaj ale nie potrafie odnalezc sie na nowym forum.
Strona 1 z 18