dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ODbiór domu mamy :D

    Wiem wiem , dawnio juz keiszkamy , no od 2009 roku , ale odbiór własnie dziś odebraliśmy Taki prezencik na 35 urodzinki mam A traz wio , medunki , zmiany ... masz babo placek
    Tym samym budowa ukończona . Gdyby ktos potrzebowal zdjęć relacji to zapraszam na pocztę , bo nowy murator zabrał tyle zjęć ... tyle znajomości :/ ... Może nowi połapią sie prędzej tu ,ale widze , ze wiel osób z estarego muratorka poszło w siną dal ... zdjecia dziennikowe zniknęły ... ...
  2. Dalmatyńczyk?

    26-03 w poniedziałek, został dostarczony na plac budowy styropian (ryflowany, na wpust) na ocieplenie zewnętrzne, we środę dom wyglądał trochę jak dalmatyńczyk, cały w cętki. Niestety znowu nie widać okien, zobaczymy je dopiero po położeniu tynków.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120322.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	109878

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120328.jpg
Wyświetleń:	158
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	109879
  3. fundamenty

    w sobotę panowie zalali ławy, a do dzisiaj zostały zrobione fundamenty i kończą izolację...oby pogoda nie płatała większych figli, wtedy wszystko będzie szybko i sprawnie szło...coraz bardziej nasz dom staje się namacalny, realny - to nie to samo co dziura w ziemi, a ona już bardzo cieszyła
  4. Okienka są

    20-03 ekipa wstawiła wszystkie okienka (dachowe były wcześniej). 22-03 dojechały i od razu zostały zamontowane drzwi wejściowe. Nasz domek wygląda prawie jak gotowy, teraz ocieplenie i tynki, a potem następne i następne i ...
    Zapomniałem energetycy wstawili skrzynkę w ogrodzenie. Czyżby prąd?
  5. Zdjęcie szalunku, izolacja, drobne prace porządkowe cz.2

    2012.04.04 (1 tydzień budowy) ciąg dalszy

    Słupy i fundament komina, stoję w salonie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	109848

    Trochę rozjeżdżony podjazd, łatamy czym się da, ale funkcje spełnia idealnie wszystko wjeżdża i wyjeżdża bez najmniejszych problemów a i w błocie się nie topimy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	104,2 KB
ID:	109852

    Widok od północy na taras ze słupem i wystający salon
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	109853

    Przepust ...
Strona 1 z 3