dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Martki

    Przyjeżdzają jutro, a moje przerażenie sięga zenitu.
    Dzień zaczął się powoli.
    Zgodnie z wcześniejsza umową, oraz porannym listem od Whispera odwiedziałm inspektora nadzoru, który ma pilnować coby panowie nie puścili mnie z dymem, torbami, czy w skarpetkach.
    Potem odwiedziłam hurtownię, domawiając jeszcze parę stalowych drutów, drut więzałkowy, (czy "ą")i wszechobecne gwoździe 2,5, 3 i 4. Przywiozą jutro o 10 rano.
    Następnie zapłaciwszy ...
  2. Dziennik Ged'a

    1 kwietnia Piątek
    Zrobiłem fragment altanki. Sąsiad wyraził zgodę na puszczenie rur wodociągowych.
    2 kwietnia Sobota
    Narty. Małe Ciche - breja, kasza, cukier ...
    3 kwietnia. Niedziela
    Narty. Białka - Kotelnica. Rano ok. Od 11 to samo co w sobotę. Da się pojeździć na fragmencie czerwonej, ale trzeba się przebić przez 400m cukru. Koniec sezonu - szkoda - do zobaczenia za rok...
    4 kwietnia. Poniedziałek
    Wpadłem na pomysł z czego zrobić deskowanie ...
  3. Dziennik Whisperów

    No i nastał poniedziałek, 4 kwietnia 2005
    Musze przyznać, że Luśka dziś pracowicie spędziła dzień. Najpierw pojechała do Radomia kupic resztę BK na ścianki działowe oraz nadproża (po drodze łapiąc gumę, co zaowocowało telefonem "Whisper, jak sie odkręca tę śrubę?"). Potem wpadła na dz... na budowę :wink: , gdzie okazało się że pomimo obietnic Monsieur koparkowy nie skończył przed południem. Tym razem jednak przywiózł ze sobą Czerwonego Niszczyciela ...
  4. Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

    Mamy działkę !, mamy działkę! – ta wiadomość brzęczała mi w uszach przez kilka dni – wyrażała jednocześnie radość i …. strach ! :o Matko! Toż teraz to już nie ma odwrotu – trzeba BUDOWAĆ !!! A człowiek taki ZIELONY jak pierwsze listki na wiosnę ….. :o Jedyne budowle jakie stawiałem do tej pory to były zamki z klocków lub piasku na plaży ….

    Droga do wiedzy …..

    Od czasu jak wpadliśmy na pomysł budowy ...
  5. Historia budowy naszego domku

    No i zaczelo sie - wiosna przyszla!

    Umowa z wykonawca wynegocjowana i podpisana na stan surowy otwarty. W zeszlym tygodniu wykopana studnia i kupiona pompa.
    Kierownik budowy zdefiniowany i znaleziony.
    Humus pod dom zdjety.
    Geodeta wyznaczyl osie budynku.
    Dzisiaj chlopcy zaczynaja kopac pod fundamenty. Naszego domu.

    I tylko kredyt wciaz wisi w powietrzu. Wszystkie procedury oceny, dowozenia dokumentow, uzgadniania wartosci, transz itp ciagna ...
Strona 1 z 2