dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Karii

    03.05.2010.
    Posadzki po wylaniu zostały przykryte folią aby za szybko woda nie odparowała. Uważam, że folia jest dobrym rozwiązaniem na lany beton. Zatrzymuje cała wilgoć z betonu więc nie trzeba pilnować podlewania i beton ładnie dochodzi do siebie. Folia sprawdziła się po raz kolejny i to cały czas ta sama :)


    Uploaded with ImageShack.us
  2. Dorado II w pracowni Domus Wrocław

    budowa mojego domku zaczeła się jesienia zeszłego roku. Od początku tego gdy ruszyły mury prowadze dziennik budowy na blogu. Zapraszam do śledzenia i wypowiadania sie tutaj na forum.

    http://starykot.blogspot.com/

    kot.
    Tagi - katalog słów kluczowych: dorado, starykot Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Spotkałam się dzisiaj z przedstawicielem innej firmy wykonujacej zabudowy. Jakoś od początku przypadł mi do gustu - byl punktualny oraz zaimponował mi szybkością dokonywanych pomiarów.Nie wiem ,może to jest standard ,ale ja miałam porównanie z poprzednim panem ,z którym zmarnowałam 2 godziny..Ten wydaje się być nieco bardziej błyskotliwy.Oszacował mi wstępnie koszt -2 tys za dwie garderoby. To już zdecydowanie lepiej brzmi:yes: Jutro przyjeżdżają panowie od kostki.Martwiłam ...
  4. Buńki4 i Tokio II

    Na budowę wrócili cieśle :)

    Stan na 2010.04.27:

    Zostały zrobione lukarny i przykręcone jętki:


    ... a tak wygląda klatka schodowa na górze pod gotową lukarną:


    Membrana, kontrłaty i łaty:
    ...
  5. Morelki koło Krakowa

    Teraz trochę info z bieżących spraw: być może w tym tygodniu zamontują nam okna, drzwi i bramę garażową. W domu już właściwie wszystko przygotowane pod montaż, część garażu potrzebna do zamontowania bramy i napędu już wytynkowana i czeka sobie na ekipę od okien.

    Okna, po długim namyśle i konsultacjach z prawie wszystkimi krewnymi i znajomymi, zamówiliśmy drewniane. Drzwi od frontu też drewniane. Brama i drzwi od kotłowni będą z firmy Krispol.
    Mieliśmy ...
Strona 3 z 19