dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kominy wybrane

    Nigdy bym nie podejrzewał, że wybór kominów to taki ważny element procesu inwestycyjnego ale jak mnie koledzy z forum zaczęli uświadamiać, to aż się zdziwiłem

    Wybrane:
    1. Do kominka - Plewa Uni-fe - jest do paliw stałych, gdzie nie występuje skroplenie spalin - w moim kominku raczej nie wystąpi, nie będzie w układzie z c.w.u. W projekcie fi 200 i tak zostało (konkretniej - przekrój 18x18cm, bo to komin w przekroju kwadratowym).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zlozenie-uni_fe_m.jpg
Wyświetleń:	807
Rozmiar:	2,9 KB
ID:	55247
    ...
  2. mamy zero

    Tak, mamy stan zero, ale nie żeby od dzisiaj. Niestety trochę się rozleniwiłam i jakiś czas nie zaglądałam na forum. Nasze zero mamy już od 29 kwietnia, ....ale zacznijmy od czwartku 28-go.

    W czwartek bowiem jakoś tak byliśmy zajęci pracą zawodową i innymi przyziemnymi sprawami, że na działkę pojechaliśmy przed 20-stą. Spodziewałam się zastać panów już przygotowujących się do nocnego odpoczynku, ale zastaliśmy widok zgoła odmienny.

    Wokół ...
  3. ukradzione z dziennika budowy Markoto Budowa APS 33+2G

    Jako, że i u mnie będzie wejście od północy to warto wiedzieć, że:

    "Do roślin cienioznośnych, które sadzimy w pojemnikach na balkonach i tarasach należą:
    begonia stale kwitnąca i bulwiasta, fuksja, niecierpek Waleriana i nowogwinejski,
    tojeść gęstokwiatowa, pantofelnik, bluszcz, plektrantus, bluszczyk kurdybanek, skimmia.
    Jeśli myślisz o roślince jednorocznej, to poradzi sobie w tych warunkach niecierpek waleriana. Olbrzymi wybór kolorów. ...
  4. instalacje i terminy

    Z rzeczy pozytywnych:
    - elektryka idzie pełną parą,
    - nabyłam sprzęt alarmowy po bardzo dobrej cenie (chyba najtaniej w necie)

    Z rzeczy negatywnych:
    - ekipa od tynków może wejść dopiero w czerwcu
    - Pan od kafelków ma wolny termin od 10 sierpnia, a na gładzie, malowanie, podłogi zakłada ok. 2 miesięcy
    - Pani w Banku poszła na urlop, a jest jedyną osobą w oddziale (!?), która może puścić inspekcję rzeczoznawcy do centrali, od której ...
  5. wiosna...

    ... w lesie i ogrodzie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011_05010012.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	55237   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011_05010008.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	100,8 KB
ID:	55238   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011_04300004.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	55239   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011_05010022.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	55240   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011_05010024.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	55241  

Strona 1 z 4