dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Dzień "B-1", odliczanie trwa...
    Dziś od rana przyjechały skoczybruzdy. Znaczy tak wogóle bardzo porządna i warta polecenia firma, gdyby ktoś szukał namiarów na sprawdzonego geodetę, to służę, robili mi wcześniej mapki, ZUD i zawsze terminowo i OK.

    O a tu Jego Magnificencja, Pan Teodolit:



    W każdym razie dom już wytyczony, ...
  2. Dom w Lesie

    Dzień "B-1", odliczanie trwa...
    Dziś od rana przyjechały skoczybruzdy. Znaczy tak wogóle bardzo porządna i warta polecenia firma, gdyby ktoś szukał namiarów na sprawdzonego geodetę, to służę, robili mi wcześniej mapki, ZUD i zawsze terminowo i OK.

    O a tu Jego Magnificencja, Pan Teodolit:



    W każdym razie dom już wytyczony, ...
  3. Fotodziennik - Diuna II

    A jednak!! Ruszamy wcześniej niż planowaliśmy :) zaczynamy już 12 maja :D w prawdzie to tylko tydzień różnicy, ale i tak się cieszę :) nie myślę już o niczym innym :wink: na działeczce już się trochę pozmieniało: uprzątnęliśmy zbędną ziemię i postawiliśmy garaż. W zasadzie to raczej jakiś barak, ale ważne, że jest :oops: . Może wstawię zdjęcia jak R. zgra je w końcu na komputer :wink: W tym tygodniu jesteśmy umówieni z geodetą na tyczenie i może zwieziemy na działkę pierwsze materiały :D
  4. Dziennik Ged'a

    PONIEDZIAŁEK

    Gdy jest tak wiele do zrobienia, że nie wiadomo od czego zacząć, to nic się nie zrobi.
    Wreszcie trochę deszczu spadło, ale zimno i wietrznie się zrobiło.

    Od sąsiada dostałem kilka wywrotek humusu. Zebrany został z krzaczastego ugoru więc nie nadaje się jeszcze do niczego. Przykryję go czarną przepuszczalną dla wody i powietrza agro-włókniną, wpuszczę rurę z otworami do nasączania wodą - może jakieś dżdżownice i za dwa ...
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Pochwaliłam się cichutko w komentarzach, ale tak sobie pomyślałam, że ponownie przyszła pora na ratowanie pozycji dziennika w rankingu – spadł na dno czeluści – hańba !!! Szczęśliwym zrządzeniem losu wpis ratujący będzie w tonacji umiarkowanie radosnej – dostaliśmy kredyt!!
    Długo i namiętnie przyglądałam się sobie dzisiaj w lustrze, bo za cholerę nie wierzyłam, że ta pomarszczona gęba to moje własne odbicie! Z 10 lat życia i młodego wyglądu zabrał ...
Strona 1 z 17