dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ONA:

    Ha ha
    Pewnie myślicie że się poddaliśmy, że dom dechami zabity, prąd odcięty a kurz za nami już dawno opadł i perzem porósł........
    Nic bardziej mylnego!!!! :lol:
    W ferworze pracy po prostu nie nadążamy z wklejaniem zdjęć i opisywaniem tego co to się na naszym podwórku dzieje. Z drugiej strony czas spojrzeć prawdzie w ozy i powiedzieć sobie wprost że my to do dzienników się nie nadajemy i tyle (dobrze że chociaż ten słomiany zapał ...
  2. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Cytat Napisał btx
    .
    Muszę się tylko zorientować jak się podłącza włączniki schodowe, bo narazie to dla mnie czarna magia
    hehe, prosta sprawa...

    Na górze wszystkie pstryczki założone, zostały jeszcze na dole, ale tych nie byliśmy w stanie do dzisiaj kupić. :-?

    Malowanie części mieszkalnej praktycznie skończone, jest jednak poprawka w obudowie kominka więc szpachlowanie i malowanie będzie musiało zostać powtórzone :x
    Dzisiaj pan zaczął przygotowywać ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Niech to !!!!!! Zapomnialam kupić mazaka :oops: , ale tak mnie zaskoczył Pan murarz, że wypadlo mi z głowy. kala jutro, jutro !!!!!!
  4. Nasz dom- nasze marzenie

    Ocieplamy poddasze
    Drugi dzień pracy. Co prawda pana do poddaszy dzisiaj nie było, bo ponoć samochód mu odmówił posłuszeństwa.
    Oto efekt pracy po pierwszym dniu:







    ...
  5. Faworyt Ani i Jarka - c183

    ... powoli przypomina oryginał
    :lol: :D :D :D :D :D :D :D

    ... kolejne fotki, już z okienkami ...

    ...
Strona 2 z 23