dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień +3

    Trzecia część dziennika z budowy Durysufki.
    Przez ostatnie dwa dni ekipa wykonywała podbudowę.
    Dzisiaj "nadejszła wiekopomna chwila" aby rozłożyć izolację cieplną od gruntu czyli styropian.
    Razem z izolacją została wykonana kanalizacja oraz wyprowadzone piony.
    Dwie dodatkowe rury, które możecie zobaczyć na filmie (http://www.youtube.com/watch?v=4PF9eySG8CA) to doprowadzenie powietrza do kominka oraz rekuperatora.
    Ważne jest również aby dobrze domierzyć ...
  2. Jankowo

    Witam serdecznie też mam pewien sentyment do tej porcelany jest przepiękna delikatna z dodatkiem tych falbanek i złocenia,też dostałam go w prezencie ślubny kawowy i obiadowy
    Wiem że można dokupywać wszysko co tylko chcesz jak coś Ci się ztłucze idziesz do sklepu i kupujesz oraz można dokupywć półmiski ,miseczki,sosiereczki co tylko chcesz! A co do serwetek są śliczne i masz wielkie szczęście że w rodzinie masz takie utalętowane kobiety
    Pozdrawiam.
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    A w dniu dzisiejszym zobaczyłam to.......

    To....... moja córeczka Ania Cieszy sie na myśl o wielkim sprzątaniu hihihi. Oj będzie BARDZO WIELKIE





    Koniec pozowania do fotek modelka oddaliła się do swojego pokoju.

    A tak prezentuje się główna ściana w salonie

    ...
  4. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    W poniedziałek weszła kolejna ekipa. Hura hura bedziemy zdobic ściany . Płyty karon- gips zakupione i dostarczone. Ekipa pojawiła się punktualnie. Do dzieła !!!!!

    Ściana w salonie





    Sufity na korytarzach i w łazienkach

    ...
  5. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał grzenio20007 Zobacz post
    Witam,

    Nie widzę komentarzy więc wpisuję sie w dziennik. Parterówka jest super , ogolne rozmieszczenie takie funkcjonalne, bardzo mi sie podobają czrne dachówki własnie z taką jasna elewacją jak dla mnie takie zestawienie jest rewelacyjne i naprawde świetnie to wygląda, wiem o gustach się nie dyskutuje ale tutaj to trzeba przyznać brawa
    Ten dom ma pazur
    pozdrawiam
Strona 1 z 6