dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ranczo, na dużej działce.Przygotowania do budowy.Sad winnica

    Dziś wizyta w wodociągach w sprawie warunków przyłączy wody i kanalizacji.
    Powinno już być gotowe.

    Odwiedzę też geodetę, który udaje że robi mapki do celów projektowych. 3 tygodnie od zlecenia , czy to długo ?

    Dziś też próba karczowania nieużytku Orkanem zobaczymy czy się uda.

    Wybrałem już pomieszczenie na sprzęt, narzędzia i inne sprawy. Będzie trudny do przejścia dla tych lubiących nie swoje rzeczy.
    ...
  2. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    :evil: :evil: :evil: :evil: Naszych bloczków klimabloc nie przywieziono na czas i ............. palec im w oko. Okazało się, że przyjadą, tylko ......................nie wiadomo kiedy - może kiedyś :evil: :evil: :evil: Przecież Austria jest dalekoooooo.
    W związku z tym GM załatwił w tej samej hurtowni inne bloczki - Wienerberger'a.
    Niestety nie widzieliśmy ich, gdy odjeżdżaliśmy z działki - były w drodze :lol: :lol: :lol: :lol: , ale dzwoniliśmy do GM ...
  3. Ziewnik malkowej niebudowy

    Pojechałam wieczorem na zakupy i tak wracająć przyszło mi do głowy, co by zobaczyć czy da sie folię wcisnąc pod odkurzaczowe rurki, pojechałam więc i na budowę.

    A że miałam przy sobie aparat, zaczęłam cykac foty moich pięknych tynków... a ,że ciepełko na dworze, otwarłam drzwi na taras, co by powietrze trochę pocyrkulowało. Tak łaziłam i cykałam, łaziłam i cykałam....najpierw na górze, milion zdjęć dziury, okienek, tynków, łazienki i pralni, zeszłam ...
  4. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!



    W rozważaniach nad wyglądem zlewu biorę pod uwagę jeszcze taki model ,tylko w innym kolorze..Widziałam w realu dwukomorowy V&B i przestał mi się podobać ze względu na wielkość .Może ,jakby był umieszczony po środku ciągu szafek to wyglądało by to lepiej ,natomiast mój będzie zupełnie z boku ,prawie w kącie i i na pewno ten zlew nie dodałby lekkości kuchni ,a wręcz ...
  5. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    4 sierpnia 2009 r. - minął miesiąc od ostatniego wpisu...


    wiele się wydarzyło i chyba widać juz koniec... :-)

    tu, i wyżej pokój Michała

    tu pracownia - wiecie - komputery, ksiązki i te sprawy...
    ...
Strona 1 z 23