dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    Zadzwoniłem dzisiaj to wydz. architektury w starostwie i poznałem nazwisko Pani prowadzącej nasz wniosek, więc już wiem, kogo uniżenie prosić ;) Na razie cierpliwie czekamy. Nazwisko to podałem też naszemu architektowi - niech się też postara.
    Plany na najbliższy czas: rozpoczęcie negocjacji z murarzem oraz znalezienie hydraulika.
    Muszę też pomyśleć nad tymczasowym utwardzeniem dojazdu, bo po tych piachach, które mamy, to betoniara na 100% nie przejedzie. Zrobimy ...
  2. Dziennik Ew-ka

  3. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    Czyniąc zadość sugestiom z komentarzy wrzucam zdjęcia działki.

    Na początku miejsce, gdzie stanie dom - w miejscu tych małych sosenek, zresztą akurat sosenek-samosiejek trochę pójdzie pod piłę:



    Tu z kolei widoki z dołu oraz z góry na przyszły dom:
    ...
  4. Dziennik Maksia

    Tynki – pokój gościnny i poprawki w łazience i pomieszczeniu gospodarczym
    02-04 sierpień 2005


    Po weekendowym odpoczynku, okazało się, że również poniedziałek będzie dniem bezczynności na budowie, no cóż nie płacę koledze za godziny, a za metry, więc to jego sprawa kiedy będzie robił. Dla mnie tynki to i tak ostatnia z dużych prac w tym roku, więc się specjalnie nie spieszy (oczywiście, byle nas zima nie zastała :) ). W każdym razie tydzień roboczy zaczęliśmy ...
  5. Początek

    Po stanie "ZERO" ( to jak strefa zero) Mury poszły w górę , jak głupie jakieś... Ale nie o tym chciałam. :-? Zatenawim się kiedy czlowiek- mądrym jest ? ( chodzi o tematykę budowlaną) Wydawało mi się że moja wiedza, bardziej niż ogólna, poradzi sobie z czymś takim jak " czytanie projektu" 8) A tu co? Chała!!!!! G.... znaczy się! Naszym jednym z ostatnich dylematów(?) były , wydawałoby się prozaiczne NADPROŻA...
    Już w projekcie tzn. na etapie projektu ...
Strona 1 z 4