dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Koniczynka Kasi i Marcina

    Całymi dniami jestem na placu boju - czasu i sił na pisanie juz nie starcza.
    Na dzień dzisiejszy mamy już prawie postawiony parter. Małe opóźnienie spowodowane jest brakiem kominów - miały być na zeszły piątek, potem obiecywano, że będą we wtorek, a wczoraj dowiedziałam się, że w tym tygodniu wcale ich nie będzie i szansa, że będą w przyszłym tygodniu też znikoma. Wkurzyłam się - puściłam przez telefon wiązankę sprzedawcy i rozpoczęliśmy z mężem rajd po składach ...
  2. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

  3. Rybkin world



    Kontakty firmy Elda ,model forum :lol: , i tak wyglada wjazd do garazu.
  4. Nasza sielanka

    Jutro czekam na kuriera:))))))))) Tak , tak nareszcie projekt zakupiony. Zawirowania rodzinne typu weselno - pogrzebowe spowolniły nam proces biurokratyczny. Pozwolenie na mostek amay , żeby zrobić projekt trzeba ściąć tzry drzewa , a panowie nie kwapią się z decyzją.
  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Budowa ścian to jednak najszybszy etap budowy :D Dwa dni i ścianki kolankowe stoją - teraz szalują słupki i w przyszłym tygodniu będzie można ruszać z dachem :o Nieźle.
    Jedyną zmianą którą zrobiłam, to podniosłam ściankę kolankową nad garażem. W projekcie ma 58 cm, ale ponieważ będą tam 2 pomieszczenia i to całkiem użytkowe wydało mi się to za mało. Po konsultacji z kierownikiem budowy dokladamy 1 warstwę pustaków, żeby było tak jak na reszcie domu.
    ...
Strona 1 z 13