dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik :) TAB

    Dachóweczka wybrana, we wtorek jadę podpisywać umowę.
    Wybraliśmy ciemny brąz z ruppa, druga od prawej :)
    Ciekawe jak będzie wyglądać u nas na dachu. Zjechaliśmy dzisiaj okolicę, ale takiej dachówki (kolor) nie znaleźliśmy nigdzie.
    Poszukam w Oławie, bo gdzieś widziałam. :)
  2. Nasz wymarzony domek w przepięknym miejscu

    Wywiercone dziurki na działce przez geotechnika, a i geodeta zrobił cyfrową mapkę do celów projektowych. No i ENEA dała znać o sobie i skasowała połowę opłaty przyłączeniowej. No i dostaliśmy pierwszą wersję projektu naszego domku od Pani architekt. Z żonką debatujemy :P
  3. Dziennik Martki

    Rozmawiałyśmy dziś z Luska na temat łazienek. Okazało sie, że obie planujemy płytki Kuba Tubadzina. To jakoś jedyne płytki, przy ogladaniu których mój mózg nie uruchamiał termogenezy drżeniowej. Termogeneza drżeniowa, to inaczej trzęsienie się z zimna.
    Ponieważ jednak mój domek będzie raczej w stylu tradycyjnym, żeby nie rzec starym, zdecydowałam, że dobiorę inne dekory. Najlepiej o strukturze drewna.

    Ale po kolei. Płytki są dostępne w trzech kolorach: ...
  4. Początek

    Na wyżej umieszczonych fotach widać stanzaawansowania prac na dzień 3.09.05 Wymurowane są ściany działowe i NARESZCIE można pooglądać domek w dosłownym przeznaczeniu :D :D Znowu mi się chciało ryczeć ( ze szczęścia,jakiegoś spełnienia ....) Wizja domu taka realna że oczami wyobraźni już ustawiałam mebelki światełka itp.Po raz kolejny czułam niesamowitą satysfakcję z podjętego wyzwania którym jest BUDOWA DOMU :D :D Również nasi panowie architekci się sprwdzili- ...
  5. Dziennik Hecia

    Witajcie budowniczowie!

    Właśnie jestem na dobrej drodze żeby być jednym z Was. Ale po kolei. Wiosną 2005 decyzja-budowa domu. Ze względów finansowych rozpocząłem poszukiwania działki trochę dalej od miasta (że niby taniej), ale po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że to nie mam sensu. Zaoszczędzę parę złotych, a potem oddam z nawiązką: dojazdy, ogrzewanie (brak gazu ziemnego), przyłącza pozostałe itp. Szukałem więc długo.
    I w końcu 31-08-2005 ...
Strona 1 z 3