dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Witam wszystkich w nowym roku... :lol: 8)

    Nowy Rok już mamy no i co , nowe problemy - niektóre stają się wieczne...
    :evil:
    Oczywiście pamiętacie jak pisałem o tym że mamy mieć prąd – MAMY MIEĆ
    :lol: :evil: :evil: :evil:
    Wykonawcy już nawet się nie pytam na którą sobotę mam te flaszki szykować bo w końcu sam w nałóg wpadnę ... prąd teoretycznie już ladamoment mamy mieć :o – teraz produkują się liczne protokoły ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Jestem beszczelna - dziś w pracy składałam godzinę (na środku salonu) ksera mojego projektu domu. Wiem, że :
    1. nie wolno kserować projektu
    2. w pracy się pracuje.

    A jaka byłam dumna ? NIe wiem czemu kseruję wszystko co dotyczy domu. 4 dodatkowe kopie mnie zdecydowanie uspokajają - i pierwszy raz w życiu jestem taka "poukładana", żeby o tym pamiętać !

    Cuda ludziska, cuda.

    Szukam okien - tak tylko sie rozglądam ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Jestem beszczelna - dziś w pracy składałam godzinę (na środku salonu) ksera mojego projektu domu. Wiem, że :
    1. nie wolno kserować projektu
    2. w pracy się pracuje.

    A jaka byłam dumna ? NIe wiem czemu kseruję wszystko co dotyczy domu. 4 dodatkowe kopie mnie zdecydowanie uspokajają - i pierwszy raz w życiu jestem taka "poukładana", żeby o tym pamiętać !

    Cuda ludziska, cuda.

    Szukam okien - tak tylko sie rozglądam ...
  4. Dom z widokiem?

    Zaczęliśmy poszukiwania projektu. Przejrzeliśmy setki gotowców.
    Czy zawsze jest tak, że dom idealny z zewnątrz ma beznadziejny rozkład pomieszczeń, a ten, który w środku pasuje w 100%, wygląda na zewnątrz fatalnie? Brakuje mi niestety tego rodzaju wyobraźni, który podpowiedziałby, że wystarczy zmienić kolor elewacji albo dachu, a domek zyska na urodzie. Ponadto podobają nam się domy skromne, takie wręcz "chaty za wsią", ale takie nie pasują do okolicy, w której ...
  5. Dziennik JABKA

    Aha
    Bo bym zapomniał.

    Po pracy właściciel, inwestor PO kierownika budowy i cała ta banda podjechała obejrzeć działkę.

    Luduuuu ale wiało. :x
    Nikt nie chciał wyściubić nosa z samochodu więc niejaki jabko musił iść samotnie (calutkie 15 metrów).
    Po odszukaniu w śniegu dołka (co łatwe nie było) stwierdzono:

    Woda stoi 10cm pod powierzchnia...czyli bez zmian. Nuda. :cry:

    Idzie mróz więc będzie ...
Strona 1 z 7