dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziury miedzy dachem a murem!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0390.jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	93249


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0388.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	93248


    Czym wypelnic te dziury miedzy dachem a murem? Zawsze jest tak w czasie budowy czy tylko u nas ?
    Tagi - katalog słów kluczowych: dziury budowa mury dach poddasze Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. z czego jest stiuk wenecki

    Cytat Napisał fromis Zobacz post
    Witam drodzy forumowicze .Mam ogromną prośbę ,wiem że są tu tacy którzy znają odpowiedż na moje pytanie .Przewertowałem chyba całego neta i znalazłem "niby jakieś odpowiedzi ",ale coś nie pasuje .Próbuję zrobić masę stiuka już od jakiegoś czasu,ale coś nie wychodzi .Wszędzie czytam jakieś dodatki z czego to jest i próbuję ale nie wychodzi .Mam gips alabastrowy ,mam piasek marmurowy ,mam wapno i czego mi jeszcze brakuje?Mieszam w różnych proporcjach i nic nie jest
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wnętrza, wymiana doświadczeń Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Stan surowy otwarty

    Minął kolejny rok. Nie wiem czy ktoś tu zagląda ale mam chwilę żeby coś napisać więc piszę. Przed świętami dokonaliśmy odbioru stanu surowego otwartego. Jak na razie jesteśmy zadowoleni - zarówno z ekipy jak i z efektów ich pracy. Gorzej oczywiście z finansami - pieniądze wypływają z konta w zastraszającym tempie
    Aby nie być gołosłownym kilka zdjęć wyglądu naszego domu.
    Teraz sen z powiek spędza nam temat okien - fajnie byłoby mieć drewniane ale czy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3732.jpg
Wyświetleń:	329
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	93243   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3733.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	93244   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3734.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	93245   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3735.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	93246   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3736.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	93247  

  4. jeszcze bielej i pierwsze kafle

    Dotarł kafle do górnej łazienki. Bardzo mi się podobają. Jestem zaskoczona, że takie ładne, tak mało kosztowały. Zwykle wychodzi odwrotnie. Dzisiaj odebrałam też 2 paczki czerwonej mozaiki na obudowę wanny. Mam nadzieję, że to wszystko zagra. We wtorek powinny dotrzeć dodatki do wanny i cały zestaw łazienkowy powinien dotrzeć na budowę. Dopiero po pojawieniu się umywalek będzie wiadomo, jakiej grubości blat na szafkę możemy zrobić i czy można brać zwykły Lagan z Ikei. ...

    Updated 05-01-2012 at 12:04 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Drzwi już wstawione :)

    Bardzo fajne drzwi z pełnej płyty, z ładną okleiną i na trzech zawiasach, bo ciężkie są.
    Drzwi na poddaszu:

    I na dole:
Strona 1 z 2