dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zapiski ze Sprawnej

    Po raz kolejny aktualizacje dziennika się przeciągają i są w tyle w porównaniu ze stanem zaawansowania budowy. Ale postaram się to teraz nadrobić.

    Prawie dwa tygodnie temu (dokładnie 24.09) dekarze zakończyli pokrycie dachu.
    Oto fotki z tego dnia:



    ...
  2. dziennik kasi i katarka

    reasumując...

    no tak. teraz to się betonu polało... aż trzy betoniary musiały przyjeżdżać!
    w sumie było 27 m3 - dużo, dużo... a ile trzeba było zapłacić (dokładnie to
    5,5 kzł) ! i to był chyba najgorszy etap tej operacji... ;)
    poza tym to wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.
    nauczeni doświadczeniem garażowym (ten garaż to i tak się okaże wkrótce
    istnym poligonem doświadczalnym ;) ) wykonaliśmy kawał dobrej roboty... ...
  3. dziennik :) TAB

    Ech.... :)

    Komin nie będzie przestawiany, ale.... od początku.
    W poniedziałek przed ósmą budowlańcy rozebrali komin, na który zachodził nieszczęsny wiązar, a pół godziny po tym szef budowy dostał telefon, że wiązar będzie poprawiony. Pewnie nieźle się wkurzyli, ale to ich sprawa.
    Ja cieszę się, że ściany nie pruli i wieńća by tam komin wkomponować.

    Kupiliśmy płytki na kominy, juz są na kominach, zdjęcia jak zrobię to załączę ...
  4. wielki las

    no tak, zakończyłem pisanie dziennika na subtelnym tłumaczeniu się ze swoich marnych osiągnięć ogrodniczych, a chcąc zachować jako taką chronologię, muszę jeszcze wspomnieć o jednym zdrzeniu. Było to pod koniec września roku chyba 1999 (albo 1998).
    Wracając z działki, chciałem przy okazji pokazać rodzince (t + 3 Panie: Moja Moja i 2 królewny wówczas w wieku 12 i 11lat) skrót przez wielki las do drogi Pisz-Kolno. Na mapie wydawało się to bardzo łatwe. W okolicach ...
  5. Dziennik Anpiego

    5 października 2005

    Ściany poszły ostro w górę, na południowej czekają na wmurowanie nadproży. A z tymi nadprożami to miałem jakoś "pod górkę". W mojej okolicy są tylko 2-3 firmy, które produkują nadproża betonowe L-ki. W jednej z nich telefonicznie dowiedziałem się o ceny i dostępność, chyba z tydzień temu, ale nie kupowałem od razu, żeby mi ktoś tego nie zwinął z placu budowy. Po paru dniach przyjeżdżam kupić, a tu problem - zabrakło nadproży ...
Strona 1 z 3