dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. money, money

    Jako, że nie wygrałam w Totka są mi pilnie potrzebne! Ktoś mam może za dużo i chciałby się podzielić ze mną?
    Niestety mój drogi sąsiad koparkowy w końcu upomniał się o pieniądze. Wiedziałam, że nastąpi to prędzej czy później. Tylko, że ja nie mam teraz kasy .
    Umowy kredytowe miały być w środę i z Nordea i z DnB (bo wróciliśmy jednak do tego banku myśląc, że będzie szybszy od Nordea). I jak na razie bryndza. Umowy się generują (no ileż czasu ...

    Updated 05-10-2011 at 22:22 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Zamówie? ci?g dalszy

    Wreszcie dzisiaj zamówiłam ostatnie drzwi Cały tydzień siedziałam w salonach z drzwiami i zamawiałam - wybierałam kolory, modele, podpisywałam umowy i wysyłałam zaliczki. Na dół zamówiłam lepsze drzwi, bezprzylgowe z DEWRO. Dałam próbkę podłogi, która w końcu dotarła i mają nam dobrać okleinę pod tę próbkę. Na górę natomiast zamówiłam drzwi z Pol-skone, model Etuda - część z szybkami (A1), a część z listwami aluminowymi (pełne, do pokoi). W zasadzie chciałam ...

    Updated 05-10-2011 at 22:20 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. prawie mamy okna

  4. Projekt w ręku !

    No to doczekałam się projektu, tylko teraz czasu na jego studiowanie brak ; co do skali- no coś ten rzut parteru mi jakoś nie pasi, albo nie znam się na skali , albo tak jest ten rysunek zrobiony.Idę się poduczyć ale kurczę 1:100 no to nie takie trudne znowu, jeszcze zmienię linijke tak na wszelki wypadek ... Na działce rozbiórka trwa, jak teraz będe to zrobię fotki i wrzucę.
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, ekipy, projekt, słoneczko Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. nerwów cd

    A moja ekipa od SSO chce zejść z budowy na inną. A do mnie wrócić w grudniu ??? Pogięło chyba kogoś! To ja tu myślę, żeby jednak zamknąć oknami i grzać z budową jednak przez zimę, a facet bez uprzedzenia planuje opuścić moją budowę!!!!
    Dowiedziałam się od kogo? Od pani z hurtowni gdzie zamawiamy silkę.
    Wniosek tylko jeden - NIGDY NIKOMU NIE WIERZYĆ!
    Dzwonię do niego - trzymajcie kciuki.
Strona 1 z 4