dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    BUDOWANIE DZIEŃ 15

    No i obiecane fotki zrobione w ostatni piątek, czyli na koniec trzeciego tygodnia budowania.


    Przyjeżdżam sobie w piątek a tu dach wygląda tak :) Fajosko


    Gąsiory. Te całe i nieuszkodzone.


    Ostatnie łaty i ładowanie ...
  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    BUDOWANIE DZIEŃ 12

    Minął cały ostatni tydzień i trzeba by było zapisać co i jak się działo przez ten tydzień. Więc do rzeczy i zacznę od budowania samego domku.

    Otóż może mało spektakularnych rzeczy się działo. Na czwartek Pan Tadeuszu umówił transport dachówki (gdzieś tam z Piaseczna) i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że faktycznie dachówka przyjedzie w czwartek rano. Z tego co mi ekipa mówiła obróbki blacharskie zostały zamówione ...
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Mamy płytki do jadalni....hura, powinnam się cieszyć, że po tak długim oczekiwaniu mamy inne niż poprzednie ( ale mamy :roll: :roll: :roll: ) płytki do jadalni. Dzisiaj mąż odebrał je ze sklepu. Od jutra zmiana planów czyli łazienka idzie na bok a będą kładły się płytki w jadalni a potem w kuchni...
    łazienka zrobiła się na szaro....cała ( chyba, bo od poniedziałku nie byłam na budowie ) guma jest na ścianach i podłodze. wszystkie rogi zabezpieczone taśmą. Sama ...
  4. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Dziś przyszli klienci oglądać mieszkanie - pierwsi od miesiąca. I tak się jakoś złożyło, że akurat na dziś policja zaplanowała pierwsze w naszej spokojnej skądinąd okolicy polowanie na złodziei samochodów. Akurat pod naszym blokiem, akurat pod naszą klatką, dokładnie wtedy, kiedy potencjalni klienci wychodzili. Wyglądało to tak, że 5 rosłych, łysych kolesi w cywilu rzuciło się na jednego chłopaczka, walnęli go na glebę, centralnie na oczach naszych ewentualnych kontrahentów. ...
  5. Pasie budują

    DZIENNIK
    Postanowiłam też będę pisała :D..............
    a co mi tam .................. może jakieś konstruktywne myśli podrzucicie

    dopiero zaczynamy naszą kolejną przygodę życia zwaną Nowy Dom
    więc jeszcze długa i wyboista droga przed nami i to w przeważającej części na mojej głowie bo szanowny małżonek w domu jak w hotelu - tylko nocuje

    a o to spis inwentarza żywego ( i niekoniecznie) który już posiadam:
    - dwoje dzieci Kacper ...
Strona 2 z 18