dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Poddasze

    Witajcie,
    na szczęście ekipa budowlana zagościła u nas na dłużej i oprócz szkieletora dachu (czekamy na brakujące krokwie) mamy już część ścian działowych i kominy do wysokości dachu.
    Jeden z pokoi na poddaszu będzie na prawdę bajkowy...duży, z garderobą, z oknami na wschód i południe, ze skosami i widocznymi belkami....szkoda tylko że nie będziemy wykańczać poddasza

    Ostatecznie zdecydowaliśmy się na gaz + kominek z płaszczem wodnym, tylko ...
  2. ?upek i pocz?tki dolnej ?azienki

    Od czego tu zacząć...? Wiele się dzieje, czasu na wszystko brakuje, ledwo wyrabiamy z pracą, wykańczaniem domku, odbieraniem i dostarczeniem dzieci do przedszkola i żłobka.
    W tym tygodniu:
    1) Pojawił się łupek na ścianie obok kominka. Płytki łupka o rozmiarach 30x60. Nie obyło się bez problemów przy dostawie - 3 płytki pękły, a dwie miały dziury. Od razu, w dzień, kiedy przyszły na budowę pojechaliśmy do Max-Fliza, udało nam się załatwić reklamację i nawet ...

    Updated 12-11-2011 at 21:54 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04876e788f419ad2gen.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	83366  
  3. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    fotki, nie udało mi sie ich wstawic






    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: łazienka, łazienka wnętrze Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dachówka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060163.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	83365
    Dachówka czeka w pogotowiu RuppCeramica kolor teak

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060160.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	83364
  5. Pierwsze wyceny na stole

    No nareszcie. Pierwsze wyceny budowy mojego groszka są. Trochę to trwało, a wszystko tylko dlatego, że wykonawcy stwierdzili iż mają czas na wycenę skoro pierwsza łopata ma być wbita na wiosnę. W pewnym sensie mają rację.
    No, to na dziś najlepsza oferta budowy mojego G2 z materiałami to: 150.138,21 netto (+8% vat = 162.149 brutto). Jest to wartość jeszcze bez większych negocjacji. Co ciekawe najlepsza oferta jest od wykonawcy którego przyjąłem jako najdroższego w wykonaniu. ...
Strona 1 z 4