dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Hej!
    Tu żona -włamałam się adwalkowi do dziennika. Jest tak zajęty budową ,że nie ma czasu pisać.
    A tu kabel podłączyli do domku.
    Pan Koparka wykopał rów,a Pan od Rur ułozył jedną rurę z wodą , a drugą na to, na co się ta woda przerobi.
    Trwa akcja pt. "gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie" polegajaca na szukaniu zatynkowanych puszek elektrycznych.
    Oczywiście jest też opóźnienie- gdy tylko aura zrobiła sie przyjazna inwestorom ...
  2. nasz dom

    minely 4 dni a tu sciany juz prawie zakonczone!!!

    jestesmy w szoku, ze okna sa jednak takie wielkie (chociaz sami wlasnorecznie pisalismy, ze maja byc powiekszone)

    inwestorek zadaje kultowe pytanie "kto to ogrzeje" i lapie sie za glowe:)

    oboje sie lapiemy bo pewnie trzeba bedzie za ten etap zaraz placic, przelew za przelewem leci... :roll:

    a oto pare zdjec:)

    widok na garaz
    ...
  3. Pelikan Kruków

    Jeszcze tylko troszkę ścianek działowych pozostało do zrobienia. Moi panowie przyszli dziś później na budowę, więc nie zdążyli wykonać zaplanowanych prac.Mam nadzieję, że jutro będzie koniec tego etapu.Wstawiam często nowe zdjęcia, może zbyt często, ale myślę, że oglądają ci, którzy są zainteresowani wyglądem Pelikana. Mnie na przykład interesował, jeszcze kilka miesięcy temu, każdy najdrobniejszy szczegół.Wybaczcie więc wszyscy, których nudzi oglądanie domu ...
  4. Nasza Arkadia :)

    Sufity w obu łazienkach podwieszone, piec i cała instalacja gazowa zrobione, wanna stoi już w domu i czeka na zabudowanie...
    Elewacja od strony ogródka robi się :lol:
    Jutro rano zakładają licznik gazu, robimy próbę pieca i kaloryferów no i glazurnicy działają :):):)
  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Kurcze dawno żadnych futrzaków nie było :D :D

    Gwizdać każdy może troche ,lepiej lub trochę gorzej :lol:

    Ewry bady pomarańcze pieski stoją , a ja tańczę.

    Temu kotu już nie polewamy............

    Temu to napewno nie polewamy!!!!!!!!!!!!!!
    ...
Strona 3 z 8