dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    05 grudnia 2003


    :lol: :lol: :lol: rano mikołaj w postaci kaski za okna...a wieczorkiem telefon ze jutro wraca Piotr :lol: :lol: ech...no Mikołaj...i razem rozpalimy w kominku....tak jak chciałam :)

    lecę teraz coś pichcić na jutro :) :) tylko co????

    zdziwi sie bo jak wyjezdzał miały byc zrobione sufity...a tu juz kominek, parapety i malowanko..... :)
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    05 grudnia 2003


    rano pojechałam na rekonesansik : wybieram kafle....trudne wybory :(

    Fabryka okien zrobiła mi prezencik i powiadomiono mnie ze moge odebraz kaske za okienka całe 6 tysiecy.... :lol: wiec moje okna kosztowały 4 tys...dyrekcja w Słupsku w uzasadnieniu napisała ze przychylaja sie do mojej rekalmacji ....itp....niom prawie jak Mikołaj :lol: :lol:
    Bolek maluje suficiki...wygladaja naprawde ok...jutro z nim sie rozliczam bo jutro ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    04 grudnia 2003

    malowanko sufitów....i podziwiaj nasz kominek...hihihi ja wiem Bolek ma ochote go rozpalić...ale jestem Twarda na jego sugestie :lol: niby nie słyszę...a co...sama chce go rozpalic...chociaz dzisiaj wypróbowalismy turbine jak działa i jak wieje....musze stwierzdic ze wieje...ale poki co zimnym powietrzem....w domku biało....to od szlifowania tych sufitów...jutro montują parapeciki :lol:
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    03 grudnia 2003

    są , sa , są parapeciki.....wygladają pięknie...stolarz je dosłownie dopiescił... :lol:

    stolarz od kuchni z howorexu- cena kuchni w kształcie U szafki z aluminium na górze , jedna szfa z roleta...z blatami uchwytami , robocizna, podłaczeniem sprzetu agd...8 tys ...mysle niezła cena...ale niestety czas wykonania u niego koniec stycznia...teraz nie da rady tyle roboty...

    drugo pędziwiatr wogóle milczy, wysłałm mu nawet smsa ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    03 grudnia 2003

    Bolek wyszlifował sufity...zaczał malowanko....sufity jak szklaneczka :lol:
    Panowie kominkarze pracowali do 24 :o :o tyle im zeszło...ale jak przyjechałam efekcik pracy porazający: stoi sobie piękniusi komineczek...z wielką czapeczką...bosko...ale okryli tak jak chciałam folią...coby Bolek nie zaczął grzebać i palić bele czym :lol: ups...mam ochote rozpalić...umowiłam sie z Panem Edkiem na rozpalonko w sobote...fotki oczywiscie beda...jakze ...
Strona 1 z 3