dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    05.02.2006
    W związku z tym, że żonka zaczęła przejawiać "instynkt gniazda" zostałem wyeksmitowany z malowaniem do górnej łazienki.
    O "instynkcie" wyczytała w "mądrych" księgach na temat rozmnażania się i przebiegu ciąży 8) :-? :D
    Pokój fasoli został wysprzątany "na gotowo" i wszystko co zalegało wynisłem na strych lub raczej stryszek w naszej chałupce.
    Potem musieliśmy pojechać do Ikei i nabyć drogą ...
  2. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    4-5 luty 2006
    W sobotę glazurnicy, ponieważ nie mieli warunków, aby wyfugować płytki na parterze, fugowali dolną łazienkę fugą firmy Mapei - kolor jaśmin, a potem położyli gres w spiżarni. Po czym odjechali na wypoczynek na niedzielę do domu.
    Prawie cały parter został najpierw zajęty przez drewniane schody - z buku z bramkami (furteczkami), a po południu przez jedenaścioro drzwi z listawami, ościeżnicami.
    Do montażu schodów przyjechało trzech pracowników ...
  3. Budujemy nastkę veech i jego kamanda

    Coraz bardziej skłaniam sie w strone ceramiki. Taki Thermopor 30cm +15cm styropianu wydaje sie byc najlepszym dla mnie rozwiązaniem.... :D
    Tylko ten keramzytobeton nie daje mi spokoju. :roll: Taki jakis dobry jest i taki lekki a jednoczesnie mocny i taki ciepły i nowoczesny i cos czuje ze taki drogi ze az heja.Tylko tak jakos nie lubie jak wszyscy o czyms w samych superlatywach - to jakies podejrzane jest takie kadzenie jakby ktos sponsorował abo co?? :oops: :oops: O ile ceramika czy ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Kolena wycena (dziękuję Panie Marku) :

    ROBOCIZNA:
    1. Stan surowy z dachem - 45 tys. zł
    2. Stan deweloperski z tynkami , instalacjami itp. - 135.000 tys. zł


    I też mi się podoba :):)
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Kolena wycena (dziękuję Panie Marku) :

    ROBOCIZNA:
    1. Stan surowy z dachem - 45 tys. zł
    2. Stan deweloperski z tynkami , instalacjami itp. - 135.000 tys. zł


    I też mi się podoba :):)
Strona 1 z 3