dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ella na Bezdrożu

    Rozdział 2.

    Pszenica na Bezdrożu

    Pomimo upływu lat, Arkadia pozostała Arkadią...
    Kiedy pewnego dnia mój mieszek niespodziewanie zapełnił się sumką spadkową, pojawiło się pytanie: „A może by tak nabyć kawałek planety?” Gdzie? W Arkadii oczywiście!
    Okazało się, że w pobliżu mojej łąki i mojego lasu powyrastały już okazałe domiska mieszczuchów, podnosząc wielokrotnie cenę zadziwionej ziemi.
    Trzeba było przenieść ...
  2. Ella na Bezdrożu

    Rozdział 1.

    Moja Arkadia

    Kiedy powracam wspomnieniami do beztroskich wakacji moich lat szczenięcych, zawsze pojawia się ONA – Moja Arkadia...
    ...Drewniana przedwojenna willa na skraju lasu, zamieszkujące ją uśmiechnięte zakonnice, tajemniczy strych, kuszący małych odkrywców, pachnąca świeżymi bułeczkami jadalnia, dziura w płocie – wrota do leśnych przygód, indiańskie bazy obserwacyjne na okolicznych sosnach, muzykujące łąki, emocjonujące ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dostałam odpowiedź z banku. Kredyt jest!!!! :D Ino jeszcze dwa papiery muszę dostarczyć (jeden załatwię w poniedziałek, drugi we wtorek) i będzie uruchomiony!!! Jezusie... jaki piękny dzień :D (myśl o ratach itp... odsuwam narazie jak najdalej, narazie ino się cieszę :D )
  4. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Zamowilismy kuchnie. Podpisalismy umowe jeszcze na luty, bo ATLAS od 1 marca podniosl ceny o jakies 9% (no niestety vat 22% juz daje o sobie znac). Jeszcze tylko wplacic zaliczke (bo Pan byl taki mily, ze zaplacil 40% wartosci zamowienia do fabryki ze swojej kieszeni).

    Dzisiaj bylem w banku o rozliczenie transzy. Po niedzieli wizyta rzeczoznawcy... Byle zdazyc z wyplata ostatniej transzy przed spadkiem kursu franka :P :P
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    wielkie dzięki za pomoc album, założyłam i zdjęcia jakie miałam w pracy można juz obejrzeć, postaram sie ich jeszcze kilka dorzucić.
Strona 1 z 2