dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Klinkierowy Bursztyn

  2. Klinkierowy Bursztyn

    Dzisiaj, ups no tak jeszce dzisiaj :wink: , ustalony wykonawca instalacji gazowej, czyli w przyszłym tygodniu w czwartek (13 niestety :-? :wink: ) wchodzi ekipa i wyjkonuje instalację gazowa, czyli postument, skrzynka, inatlacja do budynku , zawór, i w środku dwa ujęcia. razem.............. zł. :-? :-? :wink:
    Dzisiaj także wycena produktów Habe do klinkieru, zaprawa, kotwy itd , sporo ale trzeba.
  3. Pelikan Kruków

    Wczoraj kupiliśmy sobie wideodomofon - kolorowy, bezsłuchawkowy, czeskiej firmy Emos.( To taka moja mała zachcianka!) Prace na poddaszu trwają, jednak troszkę płyt k-g trzeba zamocować! Wnętrze całego domu jest coraz przytulniejsze, jasne. Tynki sobie pięknie schną, dziś zrobiliśmy wielkie wietrzenie. :D. Spotkaliśmy się również z właścicielem firmy, wykonującej instalacje wodno-kanalizacyjne, c.o. i gazowe. Umówiliśmy się, wkrótce otrzymamy wstępny kosztorys. Aha, zdecydowaliśmy ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś nie o budowie chciałam. Będe przynudzać o winogronach :oops:

    Ale wybaczycie mi, mam nadzieję - nie moge się powstrzymać, bo dziś dotarły moje ślicznie sadzonki (aż 9 szt. - zabiję tego mojego kolegę - miał mi przysłać 4 - 5 :o ). Nie, no oczywiście jestem strasznie szczęśliwa, tym bardziej że to same perełki :D Plus mnóstwo sztobrów (patyków, czy jak kto woli - gałązek), do ukorzenienia.

    Niedawno skończyłam je sadzić do doniczek. ...
  5. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    Na budowie trochę mniej się dzieje, "obcej" ekipy nie ma żadnej tylko ja z Panem Jurkiem robimy instalację wentylacyjną ale o tym później.
    Zamówiłem okna, bramę garażową i drzwi wejściowe, mają być za 2-3 tygodnie, ponoć z drzwiami zejdzie najdłużej.
    Jutro na dokończenia prac przychodzi Pan Zygmunt z ekipą (Ci którzy budowali dom). Zostało im trochę ściany w górnej łazience, uszczelnienie kominów i założenie dachówki wentylacji kanalizacji. No ...
Strona 1 z 9