dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ew-ka

    Warszawa i II Spotkanie Forum

    Już wrócililiśmy- cali i szcześliwi :lol: Ale bylo fajnie ...pisków i ściskow nie bylo końca :lol: :lol: :lol:



    Budujące Dziewczyny ( Osowa Ew-ka Tola)
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Odcinek tylko dla ludzi o mocnych nerwach :-?

    Znacie historyczne malowidła naskalne? Chodzi mi o bizony, ludzi z włóczniami , mamuty i inne takie. .. Częstym też motywem używanym przez naszych przodków jest wizerunek dłoni.
    Nawet jakiś profesor odtworzył technikę wykonania, rozdrobnił skałę, zmieszał z wodą i starannie opluł dłoń z zewnątrz robiąc za ustny aerograf .Otrzymał identyczny efekt jak nasi protoplaści , zrobiono o nim program i tak plując ...
  3. opowieści magmi

    Nasz kominek doczekał się nareszcie uwiecznienia na zdjęciu. Z tej okazji zebrałam nasze zdjęcia przedbudowlane, budowlane i pobudowlane w nowy album, który można oglądać tutaj:

    http://magmi.photosite.com/

    Zapraszam!
  4. Dziennik ajupa

    5 marzec
    Żeby nie było, że zajmujemy się tylko nudnymi urzędowymi sprawami, spieszę donieść co udało nam się już zamówić i gdzie. Dostaliśmy wycenę z "naszej" hurtowni i chociaż ceny mają przyzwoite, to okazało się, że większość materiałów zakupimy w innym miejscu...Oboje pracujemy w markecie budowlanym, jednak wiemy, że tu wcale nie jest najtaniej. Mamy wgląd w ceny zakupu, sprzedaży itp., więc możemy sobie porównać co opłaca się kupić, a czego ...
  5. Dziennik andrzejki.

    Dziś na zakupach nie potrafiłam sie powstrzymac i kupiłam nasionka ozdobnych traw i moich ukochanych malw.
    Mam zamiar je posiać na działce jak tylko przyjdzie czas na takie ogrodnicze prace.

    Piękne są prawda? :P