dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik kasi i katarka

    aha! jeszcze tak na szybko obrazek poglądowy na to jak,
    mniej więcej będzie wyglądał nasz domek.
    A będzie on wyglądał tak:

  2. Dziennik Ew-ka

    stało sie

    Heniek już zamieszkał w naszym domku !!!!! wczoraj przewieźliśmy meble , ustawiliśmy na poddaszu narożnik , meble ,kwiaty w donicach i zrobiło sie tak domowo , że mój małżonek stwierdził ,ze nie ma bata - nigdzie nie będzie stąd wychodził - TU JEST NASZ DOM !!!!!! i został na noc ....troszke mu zazdroszcze ,ale nie mamy jescze podłączonego gazu ,a rano przed pracą potrzebna jes ciepła woda - żeby mu bylo raźniej -została z Nim Dora , ktora czuje sie ...
  3. dziennik kasi i katarka

    3 czerwiec 2005

    o kurcze! dawno nie pisałem, ale czasu brakuje...
    więc na razie tylko krótki rys historyczny tego, co sie wydarzyło od ostatniego wpisu.

    po pierwsze to na działce stanęła pierwsza i bodajże, jak na razie najważniejsza budowla - kibelek.
    Nie został jeszcze uwieczniony na fotografiach, ale jak tylko coś
    będzie to wkleję, bo fajny jest... i jakże przydatny! ;)

    po drugie to kupiliśmy wreszcie siatkę ...
  4. Dziennik Martki

    Nosiłam sięz zamiarem opisania dzisiejszego grilla u Whisperów.
    Uznałam jednak, ze sam Whisper zrobi to na pewno lepiej odpowiednio budując nastrój i emocje.
    Ja natomiast dodam, iż zaraz po grillu na swojej działeczce i w moim Krzemyku miałam przyjemnośc gościć Jagnięta + psa, Maluszki + psa, Goomisię + Jacq no i Whisperów.
    Bardzo mocno dziękuję za wizytę i oczywiście zapraszam ponownie.
  5. Dziennik Maksia

    Koszenie trawki i zielska wszelakiego
    05 czerwiec 2005


    Niedziela, jakby na to nie patrzeć jest dniem kiedy powinno się nieco odpocząć, po trudach całego tygodnia. Wymyśliłem sobie, zatem że pojadę na budowę z kosiarką i skoszę wszystkie zielsko które porasta sobie na działce. Niestety kosiarka niewielka, więc troszkę więcej wysiłków wymaga. Na początek pograbiłem skoszone tydzień temu przez sąsiada zielsko i złożyłem w jednym miejscu, wyszedł mały ...
Strona 1 z 3