dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Darka i Agaty

    W dniu dzisiejszym wszedłem do naszego przyszłego domku, przywitałem się z żonką i dzieciakami, powiesiłem ubranie w szafie, umyłem ręce i ... obudziłem się. :wink:
    Jakie fajne jest wrażenie gdy wśród rozciągniętych drutów tyczących ławy człowiek dostrzega wytyczone pomieszczenia parteru.
    Wie gdzie będzie łazienka, a gdzie będzie kuchnia i gdzie będzie grzał się przy kominku :D .
    Och, jak to jeszcze daleko.
    Ale zawsze w tym miejscu mógł ...
  2. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Dziś na działkę zostało zwiezione 190ton piasku. Pod koniec dnia, jak zwykle komisja w składzie: ja, mąż i 3-letnia córeczka pojechaliśmy sprawdzić postępy na budowie. Naszym oczom ukazały się wielkie góry piachu. Moja córcia była przeszczęśliwa. W takiej wielkiej piaskownicy jeszcze się nie bawiła! Po raz pierwszy w życiu mogłyśmy pobawić się w "chowanego" w piaskownicy! No i oczywiście nie można było zabrać jej do domu. Powiedziała, ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Nadrabiam zaległości fotograficzne.
    Na początek zdjęcie salonu po poprawkach - podłoga została obniżona do wartości podanych w projekcie. Do tego dojdzie teraz ocieplenie, wylewka, parkiety, więc jeszcze się troszkę podniesie.

    Widok z wyjścia na taras w kierunku komina kominkowego i wejścia do kuchni.


    A teraz kilka fotek z ostatnich dni - poddasze, jak już wspominałam urosło ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Nadrabiam zaległości fotograficzne.
    Na początek zdjęcie salonu po poprawkach - podłoga została obniżona do wartości podanych w projekcie. Do tego dojdzie teraz ocieplenie, wylewka, parkiety, więc jeszcze się troszkę podniesie.

    Widok z wyjścia na taras w kierunku komina kominkowego i wejścia do kuchni.


    A teraz kilka fotek z ostatnich dni - poddasze, jak już wspominałam urosło ...
  5. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    05.06.2008 r. DOM nabiera KSZTAŁTÓW

    Wejście główne


    Dom nabiera kształtów. Widać otwory okienne. Ściana frontowa prawie gotowa.


    Wewnątrz powstaje kominkowy komin.


    Tu zaszła zmiana...
    ...
Strona 1 z 12