dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Klinkierowy Bursztyn

    prace klinkierowe zakończone, zabrakło tylko trochę fugi na balkon, do wykonania wkrótce

    Hydraulik przechwycony, zobaczymy jak z pracą już dzisiaj :-? :-? :o :o :wink: :lol:.
    Dalsze układanie glazury i terakoty, zobaczymy jakie efekty za kilka dni,

    kostka granitowa na ścieżki przyjedzie wkrótce, oczywiście z okolic strzegomia.

    problem z prądem , elektrycy wykonujący skrzynkę w ogrodzeniu coś pokombinowali.

    ...
  2. Szaro i minimalistycznie

    A, i jeszcze zapomniałam nadmienić że dziś [i]znowu [/i]elektrycy nie założyli przyłącza bo... pan Kazio zużył ich kantówki bo myślał że to jego :roll: :lol: Bo leżały koło nowo przywiezionego drewna na szalunki i myślał że mu tak sprytnie kupiliśmy też kantówki do szalowania... A tu niespodziewanka :o No i panowie jutro założą.... może w końcu :P
  3. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    Wybraliśmy tynk, będzie KABE kolor K10040; mam nadzieję, bo już oczopląsu dostaję i zaczynam wiedzieć kolory w próbniku, których tam z całą pewnością nie ma.

    Zadyma z montażem okien skończyła się dodatkowym 540 złotowym rabatem oraz pisemną dodatkową gwarancją, że jakby się coś działo z tymi mikrozadrapaniami, to biorą to na swoją odpowiedzialność, bez względu na to, kiedy to zgłoszę (oczywiście w ramach terminów z gwarancji głównej).
  4. MILA w okolicach Poznania

    Jutro dach będzie gotowy :D :D :D

    Naprawdę szybko to poszło. 2 maja ekscytowało nas zdejmowanie humusu i wytyczanie przyszłego budynku. Teraz budynek jest już przynajmniej z zewnątrz prawie gotowy:) Jak dla mnie WOW!

    Dachóweczka wygląda IMHO świetnie. Niestety będziemy musieli poczekać na solidny deszcz lub motywację inwestora po to aby zmyć tony kurzu pokrywające dach i zobaczyć jak wyglada naprawdę. Cięcia było i jeszcze trochę będzie sporo ...
  5. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    5 sierpnia

    PO! JE! CHA! LI!, wszystkie moje dzieci z babcią, na miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    :( :cry:, cholercia, pusto w łóżeczkach....
Strona 1 z 20