dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    *Poniedziałek 5 września 2005
    Impregnacja cd. Następne 10 l płynu.



    ...



    Czwartek 8 września 2005
    Dzisiaj było koszenie do kosza. Nie zrobiłem wszystkiego. Trawka trzytygodniowa, ale słabo podrosła.

    ...sąsiadka przyniosła sadzonki piwonii, tak schowała, że nie znalazłem.

    Dziecko nam zginęło (7 lat). Do kolegi poszło i ...
  2. Dziennik Facia

    Cytat Napisał facio
    Od jutra zaczynam popierologię. Na pewno to znacie. Pojadę do ZE złożyć "wniosek o określenie warunków przyłączenia". To samo z wodociągami. Wiem już, że nie bedzie łatwo ale .... pożyjemy zobaczymy :-?
    Mam już warunki przyłączenia wody i prądu. Wielce niezrozumiały bełkot.:-? :o

    Wodociągi (co ciekawsze fragmenty)

    "Sporządzić projekt budowlany z następującymi zastrzeżeniami:
    - wybudować sieć wodociągową z rur ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    SZybko to wszystko poszło : dziś zalaliśmy strop. Pierwotny pomysł wybudowania stropu z płyt żerańskich upadł po konsultacji z inżynierem Bogdanem (moim Nauczycielem). Byłoby za duzo problemów z kominami, gdyż oba sa usytuowane w ścianach konstrukcyjnych, na których strop miał się opierać. Został więc teriva a raczej leier. Co prawda sporo droższy, ale wygodniejszy w realizacji. Oczywiście na naszej budowie nie może obyć się bez problemów więc i tym razem była wpadka, ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    SZybko to wszystko poszło : dziś zalaliśmy strop. Pierwotny pomysł wybudowania stropu z płyt żerańskich upadł po konsultacji z inżynierem Bogdanem (moim Nauczycielem). Byłoby za duzo problemów z kominami, gdyż oba sa usytuowane w ścianach konstrukcyjnych, na których strop miał się opierać. Został więc teriva a raczej leier. Co prawda sporo droższy, ale wygodniejszy w realizacji. Oczywiście na naszej budowie nie może obyć się bez problemów więc i tym razem była wpadka, ...
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Domek już cały docieplony - muszę popstrykać zdjęcia :) Teraz wygląda tak smutno bo od tej zaprawy klejącej jest cały szary :(

    W sobotę była akcja kładzenia biowłókniny - ciężko się kładło, ale w końcu etap umacniania skarpy zakończył się połową sukcesu. Piszę połową sukcesu, ponieważ teraz musi wyrosnąć trawa i mam nadziej, że wyrośnie :) Poza tym dokupiłam kilka krzaczków. A z ligustrem muszę wstrzymać się do października, tak mi powiedzieli ...
Strona 1 z 3