dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek

    Po pierwsze...PRĄD
    Niby już jest, inwestycja wykopaliskowa zakończona ( to juz jest koniec Lipca??) Teraz tylko trza do elektrodajni pojechać, umowę podpisać i .....już?! O nie !!!! Trza jeszcze poczekać, kiedy możnowładcy przyjadą i skrzyneczkę podłączą!!! Tylko, że u mnie trochę skomplikowana sytuacja...Ja muszę wiedzieć kiedy i o której się pojawią. Musimy najpierw odkopać prądzik tymczasowy, odłączyć kabelek, przekopać troszkę, coby się do skrzynki prądowej ...
  2. Dziennik MES

    Murarze szaleją, hurtownia nie nadąża dowozić materiałów. I nie jest to niestety żart. :evil:
    Czekam na kształtki U. Jak jutro nie będzie to stoimy. Bloczków też niewiele zostało.
    Pozytywy zaś widać poniżej. 4 ściany są już gotowe na "przyjęcie" wieńca. Dodam, że ze względu na żaluzje zastosowane zostało rozwiązanie, że wieniec będzie jednocześnie nadprożem.
    ...
  3. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Dzisiaj podpisałem umowę o przyłączenie prądu. Koszt 1580 zł (12 KW). Do podziału na 2. W umowie piszą, że mają 3 miesiące na podłączenie ale w praktyce trwa to podobno około miesiąca.
    Dzwoniłem też do gminy zapytać, kto zajął się moim zgłoszeniem budowy oczyszczalni i czy czegoś nie brakuje. Podobno jest OK. :D
    Na allegro znalazłem producenta oczyszczalni drenażowych. Oczyszczalnia ze zbiornikiem 3tyś litrów i 54m drenażu kosztuje 3,5 tyś zł. Dowóz ...
  4. chata za wsią

    a to Młody w swoim żywiole. Gdybyśmy mieszkali nadal w Bydgoszczy, chodziłby na treningi lekkoatletyczne na stadion Zawiszy.


  5. chata za wsią

    Przedstawiam Wam Patrycję. Lat prawie 4.
    Na tle trasy szybkiego ruchu pomiędzy domem a stodołą :D

Strona 1 z 6