dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Co raz bliżej lecz nadal daleko

  2. Z182 ogrzewany elektrycznie z myślą o domu energooszczędnym:)

    Zacząłem budowę rok temu a nawet troszkę więcej bo 31. XII. 2011. W tedy stanęła "pierwsza budowla" na mojej działce (garaż blaszak). Oczywiście jeśli to można nazwać budowlą Staruszek ma już ponad 30 lat, odkupiony za 500zł. Myślę że mi i jeszcze komuś na pewno jeszcze posłuży. Zaraz zamieszczę kilka zdjęć, nawet może trochę więcej niż kilka aby pokazać co i jak się powstawało. Obecnie zatrzymałem się na etapie stanu surowego otwartego i oczekuję ...
  3. Łazienka dzieci - postępy

    - 06-01-2013 - 20:07 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1102.jpg
Wyświetleń:	491
Rozmiar:	107,3 KB
ID:	158812Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1090.jpg
Wyświetleń:	499
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	158813Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1093.jpg
Wyświetleń:	450
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	158814Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1100.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	105,2 KB
ID:	158815
    Tagi - katalog słów kluczowych: my way noce Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. pianka pur

    A więc jesteśmy posiadaczami ocieplonego dachu pianką pur. Super - ekipa pracowała od rana do 23 żeby skończyć. Ale zrobili pięknie. dodatkowo zrobili jeszcze parę rzeczy. Więc jesteśmy zadowoleni. Teraz wchodzą nam robić kominek i k-g na poddaszu. Wkońcu zdecydowaliśmy się również na wykonanie przez nich na parterze - będzie szybciej. A mąż będzie walczył ze ścianami.
    Ponadto sofy już są "do wstawienia" zakupione a z sako nasz synuś ma już ogromną radość.
  5. Alabaster

Strona 1 z 2