dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    No i rozmawiałam z Inżynierem - facet budował wszystko - od wieżowców po budy dla psa. Nie mogę powiedzieć czy po pół litra jestem zbyt trzeźwa ale kilku rzeczy się dowiedziałam:
    1. Schody podszerzyć o 20 cm
    2. posadzka monoloityczna na parterze
    3. Zamiast Terivy - wylewany strop


    I kilka innych ciekawych rzeczy....
    Obejrzałam dom Inżyniera - jest śliczny i funkcjonalny a do tego ciepły w znaczeniu dosłownym i tym bardziej uczuciowym. ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Te?ciowej Dedykuj? :)

    No i rozmawiałam z Inżynierem - facet budował wszystko - od wieżowców po budy dla psa. Nie mogę powiedzieć czy po pół litra jestem zbyt trzeźwa ale kilku rzeczy się dowiedziałam:
    1. Schody podszerzyć o 20 cm
    2. posadzka monoloityczna na parterze
    3. Zamiast Terivy - wylewany strop


    I kilka innych ciekawych rzeczy....
    Obejrzałam dom Inżyniera - jest śliczny i funkcjonalny a do tego ciepły w znaczeniu dosłownym i tym bardziej uczuciowym. ...
  3. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    ufff... po rozmowach długich i trudnych ustalilismy, że nie rezygnujemy z "naszego" projektu, ale dokonujemy pewnych zmian:
    - z"przycięcie" domu z trzech stron i tym samym zmniejszenie powierzchni salonu i sypialni - w sumie odejdzie ok 20 metrów, czyli zblizamy się do tej załozonej na początku powierzchni (zostaje ok 140 metrów + to pomieszczenie nad garażem)
    - rezygnacja z jednego balkonu (i tym samym jaskółki i okna balkonowego. Doszliśmy do ...
  4. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Przepraszam, że na tej stronie reszta fotek nie chce się otwierać, ale pracuję nad tym :oops: :lol: Na następnych stronach wszystko już jest OK. Zapraszam zatem do lektury, niebawem wszystkie fotki będą się otwierać...

    Dobrze, że PZU kryło koszty naprawy, bo chybabym musiał się na jakiś czas z domu eksmitować ;)
    I przez tę stłuczkę mostek nieskończony, żywopłot również, a Dagmara tak zraziła się do działki na wsi, że o żadnej budowie słyszeć nie chciała.
    Doszło ...
  5. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Zima fajna jest, ale wiosna górą! :D :D :D
    Ryby nam się wytarły w takiej ilości, że teraz na wiosnę A.D. 2006, to uradziliśmy z Teściem wpuścić kilka szczupaczków, może trochę przetrzebią towarzystwo karasi, a i jeszcze karpi parę zamówiłem!!!


    A takie sztuki Kuba łapie na wędkę, Teściu go przyuczył i uczeń przerasta teraz mistrza!!! :D

    ...
Strona 1 z 5