dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Podlewki. Plany 2014

    Mimo napiętego harmonogramu w sobotę udało się wylać podlewki.
    Beton B15 na drobnym grysie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140104_122746[1].jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	233639 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140104_122633[1].jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	233640

    Średnia grubość 8cm, także weszło 8m3 po 180pln netto.

    Szczególnie prosto nie wyszło, ale jak najbardziej do zaakceptowania. Jednak zdecydowanie polecam wykonanie tej pracy w swoim czasie, czyli wylewać płytę przed budowaniem ścian. Podawanie betonu oknami mocno komplikuje temat, a ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: b15, podlewka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. NOWY obiekt

    U nas na budowie w Nowym ROku pojawiła się mała architektura ... w nawiasie dodam dzieło mojego męża
    popołudniami po pracy szlifował podstawy budownictwa
    i wyszło to oto dzieło
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00013........jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	42,6 KB
ID:	233574
  3. Tynk strukturalny + lakier z brokatem firmy Alpina

    Czy znajdzie się jakiś mądry specjalista który wytłumaczy jak położyć lakier z brokatem by nie zostawały smugi na ścianach. Zaznaczam, że próbę wykonałem walkiem i pędzlem i nie jest to efekt jaki oczekiwałem. pędzlem rozprowadziłem brokat nierównomiernie a po walki zostały smugi. Wiec może ktoś wytłumaczy krok po kroku jak to się robi?
    Tagi - katalog słów kluczowych: brokat!!! Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Pniemy się w górę

    Po 6 dniach pracy tak wyglądają nasze fundamenty.
    Pogoda sprzyja, więc działamy
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament, fundamenty z bloczkow Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Styczniowy update

    Po 2 miesiącach prac nad projektem budowlanym i po wielu wykonanych juz na tym etapie wyborach: co do grubości ścian, ocieplenia, wyboru stropu, wentylacji, ogrzewania i innych tego typu rzeczy, po walce z czasem i architekt która opóźniła oddanie gotowego projektu o prawie miesiąc, w końcu 19 grudnia złożyliśmy do Starostwa wniosek o pozowlenie na budowę naszego pieknego domku parterowego... Koszt przygotowania całego projektu indywidualnego na podstawie wczesnie dostarczonej koncepcji ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa, projekt, rekuperacja, wentylacja, woda Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2