dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ani i Bartka

    ...czyli z holu wchodzi się prosto do kuchni, tak też położymy np. płytki (hol, korytarz, kuchnia, okolice kominka jadalnia).
    Sama jadalnia będzie na ścianie południowej, lepiej widoczna z salonu, o tak:



    Stół i krzesła juz mamy, oczywiście w kolorze wenge, bo ja kocham kolor czekolady:)

    ...
  2. Dziennik Ani i Bartka

    Nie udało się. Trochę szkoda, ale w sumie... myślę, że podjęlibyśmy pewnie podobną decyzję (czyli nie zgodzilibyśmy się na postawienie blaszaka na działce), gdybyśmy się nie wyprowadzali.
    Mieszkanko się podoba, bardzo się podoba :lol: Na stronach internetowych obu biur nieruchomości jest opisane jako mieszkanie o wysokim standardzie:) Fajne uczucie:)

    Dziś Panowie Murarze ciągnęli ścianki działowe, mieli zajrzeć na budowę dopiero w czwartek, ale już ...
  3. Dziennik budowy Agi i Marka - "spełniamy nasze marzenia

    Oj! powiało nudą w tym moim dzienniku. :oops: A to z powoodu mojego zaangażowania w budowę. To przedsięwzięcie to malowanie nadbitki, która zabiera mi bardzo duzo czasu. Skoro świt zbieramy się z najmlodszą inwestorką i jedziemy do tesciów gdzie czeka na mnie niemały stosik desek, o właśnie taki...

    ...i tak już maluje od prawie trzech tygodni raz z jednej raz z drugiej strony po dwie warstwy lakierobejcy, ...
  4. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Z tygodniowym poślizgiem pojawili się dziś na działce panowie od szamba. Po moich namowach małżonek zmienił zdanie i robimy mniejsze szambo 10m3. Większe to jak dla mnie jedynie dodatkowy zbędny wydatek. Panowie pojawili się tak koło 10 rano zrobili wykopy, ułożyli rury do przyłączenia i 9 kręgów (jeden był pękniety i rozpadł się w trakcie przekładania tak więc jutro mają dowieść). Myślałam że będą robić dalej ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu spakowali się o 15 ...
  5. Emanuela II - kolejna ale jedyna

    Troszkę się prace wstrzymały, życie jak życie miesza plany.
    Najważniejsze, że złożyliśmy już dokumenty do pozwolenia a za kilka mieisęcy pewnie będziemy mieć prąd.
    Teraz to byle do wiosny :D
Strona 1 z 12