dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek dla szóstki

    Ekipa II - gipsowa

    Przez 2 tygodnie tynkarz z pomocnikiem kładł gładzie gipsowe. Bardzo pojaśniało wewnątrz.

    Tak wygląda pokój babci, który chyba będzie na razie nasz - chodzenie po schodach stoi pod znakiem zapytania.



    A w kuchni całkiem swojski bałaganik.



    Wiem, że czas na parapety wewnętrzne. Ale ...
  2. domek dla szóstki

    Ekipa I - elewacyjna

    Ocieplanie na zewnątrz szło dość szybko, bo ekipa jest cztero-, a w porywach pięcioosobowa.









    Ciapki chyba ładniejsze od tej szarości.

    ...
  3. domek dla szóstki

    Nie mogę uwierzyć, że minął zaledwie miesiąc od ostatniego wpisu w dzienniku. Dla mnie to szmat czasu, cała epoka.

    Próbuję pisać, żeby trochę pozbierać myśli.

    Po kolei.

    7 września byliśmy na działce. Zrobiłam Jackowi parę zdjęć w wykopie pod GWC. Jego oczko w głowie - koniecznie musiał zrobić to sam. Trochę się piasek obsypywał, ale nie wyglądało to niebezpiecznie, raczej tylko denerwowało. Na drugi dzień nie byłam na budowie. ...
  4. Dziennik Anpiego

    6 października 2006

    Dzisiaj parę fotek:

    Tak mi rozkopali okolice działki spece od kanalizacji:



    Przy okazji postraszyli mnie, że będę musiał się podłączyć do kanalizacji, mimo że mam pozwolenie na oczyszczalnię. Na szczęście szybko zweryfikowałem te wieści w urzędzie gminy. Okazało się, że nieprawda - nie muszę się podłączać!

    A to stryszek (prawie skończony):

    ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Zdjecia robilo nasze dziecko, ktore pojechalo zaraz po szkole na budowie. Wrzucil tez do zalewanego fundamentu na progu domku pieniazki.
    Za duzo nie widac ale syn ma 12 lat i ciesze sie, ze mam chociac takie zdjecia, bo ja dopiero wrocilam z pracy o 18, gdy bylo juz po wszystkim.
    Zrobil coprawda wiecej zdjec ale na wszystkich na pierwszym planie jest grucha :roll: , a nie zalewane fundamenty :P .
    ...
Strona 1 z 8