dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    tutaj będzie technologia i materiały ...

    musze sobie pisac bo naprawdę wątki mi się mieszają

    O techmnologi mówiłem po krótce - zdominowani bardzo mocno ograniczeniem finansowym wybór był niepodważalny sciana jednowarstwowa z docviepleniem lekkim 10-12 cm styropianu + tynk jakiś niedrogi, ale ma byc na gotowo i łącznie od razu a nie za rok, domek parterowy bez udziwnień, bez piwnicy z poddaszem bo szkoda niezrobić - może kiedyś sie przyda, i dach oczywiście ...
  2. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Dochodzę do wniosku że nie mogę czytać innych dzienników dopóki nie wyjdę ze swoim na prostą bo mi się odrazu kopiują i tracę kolejność wątków :oops:

    Ależ to pisanie wciąga - normalnie chyba sie uzależniłem :oops: , ale tak od pierwszego razu :-? :oops:
  3. Willie i jego Dom

    Dziuura jak Stodoła.


    Przypomniało mi się że Zapomniałem. Pewnie dlatego że Taka Wielka.
    Dziura Wjazdowa. :o
    Popularnie garaż. :wink:

    Jakoś Tak koło września się Podrapałem w głowę. Wtedy już było widać, że Dziura Fest.
    Pięęęęćset w jedna stronę. Dwieście w drugą. I Trzydzieści. :D :o

    Mamy się tam z PP mijać Powozami.
    Tak mówi Projekt.

    Praktyka nic nie mówi. Nie musi. ...
  4. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Cytat Napisał damianr
    PROJEKT
    W sumie chyba wybraliśmy - znaczy żona miała tu prym ja tylko negowałem totalne nieporozumienia, ale propozycje byłe jej i w sumie trafne - wiedzieliśmy, co chcemy (tak nam sie wydawało)
    Padło na Wierzbę z Domu na Horyzoncie z małymi zmianami - generalnie trochę zmiksowaliśmy i dołożyliśmy kilka swoich twardych gwoździ, które musiały być, ale trzon to
    http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/ind...78&a=177&sid=5

    Więc generalnie wiedzieliśmy,
    ...
Strona 2 z 2