dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Zmiany na działce

    Po kilku tygodniach nieobecności na Forum i braku wpisów w Dzienniku Budowy - pora coś uzupełnić

    Wspomniane wcześniej drzewka zostały wykarczowane. Pozostał tylko jeden, jedyny dąb - o który musiałem toczyć batalię z żonką, gdyż też chciała go wykarczować. Nie pozwoliłem na to z powodu sporego sentymentu, jaki do niego mam - posadziłem go własnoręcznie (z żołędzia znalezionego gdzieś pod wielkim dębem). Dlatego nasz dąbek pozostał jako jedyne drzewko ...
  2. ciep?o, cieplej, gor?co

    wczoraj pojechałam do domu sprawdzić stan poaawaryjny. Otworzyłam drzwi, a w środku cieplutko Tak miło się zrobiło, że znowu złapałam doła w związku z oddalającą się wizją przeprowadzki.
    Zacieki wysychają, prąd działa, piec też, wylewka na parterze wygrzewa się. Weszłam na górę i zonk Podłoga na górze jest zimna. Rozdzielacze są ciepłe a podłoga przy dotknięciu zimna. W sypialni i ostatnim pokoju czuć ewidentnie, że nie grzeje. W tej części otwartej ...
  3. Schody przed zalaniem

    Zgodnie z zapowiedzią - przedstawiam zdjęcia schodów. Na razie same szalunki i zbojenia...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03112011005.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	83449 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03112011003.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	83450

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03112011007.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	83451 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03112011006.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	83452

    A przy okazji jeszcze "oczom mym ukazała się..." mała łazienka na dole, pod schodami:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03112011004.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	83453
  4. rzut/ dach/ okna

    dziękuje za Wasze komentarze. Cieszymy się, że Wam się podoba, nam oczywiście bardzo!
    tak naprawdę pomimo etapu budowy, na którym jesteśmy, my już mieszkamy w tym domku
    W chwili obecnej jesteśmy na etapie dachu. wczoraj szukaliśmy cegły klinkierowej, kolor grafit lub antracyt. chyba padło na Roben, model cegły NF 10, kolor wlasnie antracyt. Chyba najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie lubię tych zakupów, w szczególności kontaktu z często pseudo kompetentnymi ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RZUT.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	83393  
  5. Historia Sza?asu ...

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post
    Ha ha cdn nastąpi, jak mnie niemoc opuści . Niemoc zazwyczaj dopada mnie i dusi okrutnie wtedy, gdy mam zamiar zabrać się za dziennik .Czyli praktycznie prawie zawsze .

    Wracając do dziennika . Niesłychanym wysiłkiem woli udało mi się zgrać zdjęcia z aparatu i wrzucić je na portal. Całe trzy .

    Na zdjęciach dumnie prezentuje się wielki baniak na lpg . Oto on :

    ...
Strona 3 z 3