dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Plantowanie terenu

    Cytat Napisał Kosmyk12
    Hej, poszukuję dobrego operatora do splantowania terenu w Koźmicach Wielkich. Czy ktoś może polecić kogoś konkretnego, było już u mnie trzech fachowców i ich robota to jakaś porażka. Będę wdzięczny za polecenie kogoś kto naprawdę zna się na plantowaniu terenu. Dzięki
  2. ci?g?e wybory...

    Powinnam pracować kiedy dzieci śpią, ale co tam...nie chce mi się, a dawno nie pisałam co u nas na budowie.
    Dziś zdjęć z budowy nie będzie, bo pojechaliśmy jak już trochę ciemno było. Obecnie jesteśmy na etapie robienia dachu. W czwartek fachowy od dachu założyli murłaty i dwie krokwie. Niestety jest ich tylko dwóch, ale mam nadzieję, że dadzą radę. Ekipa murarzy ma chwilową przerwę. Zostały im jeszcze ścianki działowe na piętrze i na dole ściana pomiędzy kuchnią ...
  3. Zako?czenie budowy

    Niniejszym wpisem ogłaszam budowę za ZAKOŃCZONĄ!

    Przynajmniej formalnie... Wczoraj minęły 3 tygodnie od dnia kiedy zgłosiliśmy w PINBie zakończenie budowy W praktyce, jak już pisałem poprzednio, do zrobienia pozostała podbitka, tynk zewnętrzny i kosmetyka wewnątrz
    We środę dostaliśmy informację o nadaniu numeru domu
    W tzw. międzyczasie kompletowaliśmy wyposażenie... teraz możemy się cieszyć z mieszkania we własnym domku ...
  4. Bliźniak Fargo - LMBL04

    Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    W sobotę (30.10) zaczeliśmy stawiać sciany.







    Domek "w pełnej krasie" "ramy dachu" pomagał układać brat...
    ...
  5. Bliźniak Fargo - LMBL04

    Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    Części domku przyjechały koło 15-tej, w piątek







    ...
Strona 1 z 3