dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Tomzoo i Monia budują!

    Trochę późno, ale zawsze lepiej późno niż jeszcze później! ;)
    Aktualny stan budowy:
    Murarka, ciesielka zakończona i dom wydeskowany własnymi ręcyma! ;)
    Niestety pogoda nie sprzyja i dach pije wodę nałogowo.
    W poniedziałem czekam na dekarzy, mam nadzieję, że dotrzymają słowa i się zjawią. Nie jak cieśle, których miałem zamówionych od miesiąca, dwa dni przed rozpoczęciem prac był u mnie jeden z nich, wszystko zostało dograne i... w dzień rozpoczęcia ...
  2. Dziennik - Szmaragd - Iza i Piotr

    A czym bedziecie kryc?
    ceramiką... albo L15 czerwona angoba albo, jak polecali moi przyszli dekarze robena sredzka falista plus
  3. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    A ja na Mikołaja dostałem prezent mikołajkowy - ekipa Pana Zygmunta skończyła murować nasz dom :) a wygląda to tak:
    - poddasze (kolejno: łazienkax2, przedpokój, schodyx2, przedpokój, więźba):
    ...
  4. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Mamy zrobione posadzki.
    Postawione słupki od płotu, brama i furtka.
    Świta nadzieja, że za 1,5 miesiąca będą robić ten przeklęty prąd - Enea zarzeka się że już za momencik składa zgłoszenie budowy do starostwa.
    Tymczasem kasa z banku zaczyna się kończyć :-?
    Sprzedaż mieszkania trwa....
  5. Misiorkowa Sielanka

    O matko i córko znów coś....!

    Dobrze że pogoda wreszcie zaczeła Nam sprzyjać. Już zaczeliśmy się zamartwiać tym czy zdążymy na wiosnę z pokryciem Naszego dachu... a tu cały śnieg stopniał :D :D
    Od poniedziałku dekarze znów ruszyli na dach. I jak ruszyli z impetem tak musieli wyhamować. Po kolei zaczeło brakować wszystkich dachowych dodatków - kilku metrów kosza dachowego, to znów 20 gąsiorów, a w między czasie po trochu klamer, gwoździ, spinek i innego ...
Strona 1 z 7