dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Funio-Misio-Chatka

    Postępów budowlanych chwilowo brak ale nasz elfik rośnie jak na drożdżach :D :D :D

    Mała Mikołajka życzy wszystkim moc budowlanych prezentów :D







    ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2005.11.29
    Od jakiegoś czasu zacząłem ocieplać poddasze. Najpierw 15 cm pomiędzy krokwie a nastepnie zakładam rusztowanie pod płyty GK z tym że nad nie jeszcze wpakuje (ale juz poprzecznie) kolejną warstwę wełny a pod nie paroizolację.
    Nie wiem czy dobrze mnie zrozumieliście ale od strony poddasza bedzie to tak:
    płyta GK, paroizolacja, ruszt, wełna w poprzek i kolejna warstwa wełny pomiędzy krokwiami.
    Już jest coraz lepiej i cieplej.
    Jak jest ...
  3. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2005.11.28
    O 08:30 przyjechało 3 panów z aby wymienili mi listwy przyszybowe i szyby na właściwe tzn. P4.
    W sprawie okuc to jeszcze nie zapomnieli ale staraja sie o "coś" konkretnego.
  4. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2005.11.15
    Zapłaciłem za 10 mp. grabu do kominka an przyszłą zimę. Terazz będą go ścinać a na wiosnę jak już będzie cieplo i sucho to mogę go odebrac.
  5. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2005.11.03
    W zgłoszeniu reklamacyjnym dotyczącym okien napisali, że usterki usuną w ciągu 3 tygodni bo najdłużej będą czekać na listwy przyszybowe które muszą skądś sprowadzić. Ze względu na wypadek samochodowy nie nmiałem możliwości kontynuowania budowy a od przyszłego tygodnia będę dzwonił bo już będę miał samochód i znowu roboty na działce się zaczną.
    W ostatni poniedziałek, dzień przed zaduszkami na działeczce zakończyliśmy montowanie POŚ. ...
Strona 1 z 7