dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. malowanie

    ruszyło malowanie. Jak to się zwykle okazuje, nie jest tak łatwo, jak mi się wydawało. Dokupiłam kolejne farby i akcesoria. W niedzielę ścieraliśmy pomieszczenia z samymi tynkami. Wnęka została pomalowana farbą podkładową i na tym tu poprzestaniemy. Nasza mała szalała z wałkiem w dolnej łazience i cała umorusała się farbą Odbył się też pierwszy obiad w domu

    Dzisiaj mąż ruszył malować sufity. Farbą szło lepiej niż podkładówką, ale A. jest niezadowolony. ...
  2. Kotłownia i pompa ciepła - instalacja

    Chciałam napisać kilka słów o pompie ciepła i kotłowni, o firmie, która ją instaluje... ale po prostu nie mam do nich siły i cierpliwości. Wygląda na to, że to totalna porażka... Przychodzą codziennie, ale pracują chyba jakieś 2-3 godziny (tak na moje oko) i się zmywają... A tu takie straszne mrozy Już nam w środku przemarzły sufity od płaskich dachów i obramowania okien... Grzejemy piecykiem, ale to pozwala na utrzymanie ok. 3-4 st w domu...
    Pompę ciepła poobijali... ...
  3. Koczujemy

    Od trzech dni nocujemy w nowym domku
    Nie można nazwać tego mieszkaniem, raczej koczujemy, bo jedną nogą jeszcze na starym, a jedną na nowym miejscu.
  4. Nasze drewniane marzenie - czyli dom szkieletowy.

    Witam. Już nie mogę się doczekać kiedy te mrozy ustąpią... Cała nasza budowlana przyszłość jest uzależniona od geodety, który wymierzy działkę, ale ze względu na mrozy nie mamy sumienia go zaprosić.
  5. Domek Gremlinów

    Cytat Napisał Mąż Gremlinki Zobacz post
    muszę się zgadzać, nie lubię spać na kanapie

    a ja dzisiaj odebrałem z poczty liścik z Sądu Rejonowego - Wydział Ksiąg Wieczystych.
    Działka jest już Nasza wykreślili z hipoteki bank Teraz możemy poszukiwać kolejnych krwiopijców, którzy chętnie zagoszczą w naszej Księdze :/

    Z innej beczki a właściwie druta Facet z firmy, która będzie wykonywała przyłącze prądodajne powiedział wczoraj, że może za 2 miesiące
    ...
Strona 1 z 2