dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    Mój Brad na wieść o kompromisie ucieszył się rzecz jasna jak równie jasna cholera. No ale co miał robić, niebożątko, przyjechał i poddał się bezwolnie naszym zakusom na jego biedny kręgosłup. Kompromisik, bagatelka, polegał na wciągnięciu na strych sławetnej betoniary. Po niemal pionowych schodach. Ale od czego ma się w chacie twardzieli – się zgięli, wypięli i wciągnęli. Nawet im poszło łatwiej, niż myśleli [co nadmieniam nie tylko dlatego, żeby było w pełni ...
  2. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    No więc do tego momentu szło całkiem sprawnie. Usatysfakcjonowani cenowo [jakieś tam insze wory oscylowały w okolicy 4 dych; ja tam nie wiem, jakie i z czym, ale się cieszę, że mamy tańsze i w szczegóły nie wnikam, a i Wy nie wnikajcie :wink: ] zabraliśma się za plan operacyjny.
    Kurza twarz, 50 worów, jak to bełtać/transportować na plac boju? Przed chatą w betoniarce i wiadrami na sznurach tachać? [Na szczęście nie trza byłoby przez salon, tego by jeszcze brakowało. ...
  3. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    Kilka dni mnie nie było ale to dlatego że nie za bardzo było widać postępy, muszę przyznać że praca elektryków nieco zwolniła, nie wiem, może to ma tyle trwać.
    Najpierw chłopaki cementowali peszle aby łatwiej było wciągać kable. Wyglądało to tak:
    ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nie ma, że boli - Teściowa była na budowie :):)
    I jest problem.
    Zaginęła, wysoka , długonoga, smukła, dwuipółmetrowa drabina.
    Widział kto ?
    NIE ? To tragedia !

    Działka rozjeżdżona na maksa, ruderki brak.
    Jutro geodeta i wytyczanie i zdjęcie humusu.

    Będzie bal :)
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nie ma, że boli - Teściowa była na budowie :):)
    I jest problem.
    Zaginęła, wysoka , długonoga, smukła, dwuipółmetrowa drabina.
    Widział kto ?
    NIE ? To tragedia !

    Działka rozjeżdżona na maksa, ruderki brak.
    Jutro geodeta i wytyczanie i zdjęcie humusu.

    Będzie bal :)
Strona 1 z 13