dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    Dobra, wracam do remontu "komturii". Zdzichu pracowicie dobierał kamienie, a tych ci u nas dostatek.
    Niestety po opłaceniu materiałów, i robocizny na kredytowym koncie zaczęła wyzierać podszewka. Niestety wszystko co dobre się kończy. Oczywiście lepiej jak kończy się remont, a kasa zostaje. Niestety w naszym przypadku było odwrotnie. Wspominany tu pan Romek, każdemu moge go z czystym sumieniem polecić i wiem, ze będzie zadowolony zarówno z wykonanej pracy jak i ...
  2. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Tak z bierzacych informacji, to:
    1. Ekipa zaklepana
    2. Kierownik budowy, tez "zaklepany" :lol:, wszystkie szczegoly jeszcze mamy omowic, oczywiscie "szczegoly finansowe" takze :)

    A teraz troszke o naszym CODZIENNYM :)

    Nie ukrywam, ze zanim zdecydowalismy sie na ten projekt mielismy "kilka" innych opcji ;)
    Ostatecznie stanelo na tym ze idealnym dla nas domkiem bedzie wlasnie "CODZIENNY C117" odbicie lustrzane. ...
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 06-02-2007 - 21:28 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :) Witam,trochę mnie tu nie było.Winna była oczywiście pogoda-zaczelismy robić dach.Od wczoraj coś znowu ruszyło (ciekawe na jak długo).Ekipa dekarska jest ok ,ale nie obyło się bez niespodzianek,Okazało się że projektant
    adaptujący nie wyliczył dokładnie więżby na powiększony garaż :evil: aż ciśnie się na język niecenzuralne słowo :evil: i trzeba domówić więzbę- kolejny nieprzewidziany wydatek.No ale trudno, teraz to tylko liczy sie dobra pogoda,żeby zrobić ...
  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    06 lutego 2007

    Mimo ubiegłotygodniowych zapowiedzi 15-stopniowego mrozu :o temperatura nadal oscyluje w granicac +3 w dzień i max. -2 w nocy... sezon budowlany w pełni :lol: W związku z powyższym na naszej działce od rana ruch... :D

    Tak było jeszcze w poniedziałek:



    Przyjechały bloczki na ściany fundamentowe ... załapałam się na drugą dostawę, pierwsza już ...
  5. Początek

    U góry retrospekcja.....
    Zoja od listopadowego śniegu do prawie dnia dzisiejszego...Bardzo urosla, co nie znaczy że rozumu przybyło..Ale już teraz nie wyobrażam sobie naszego zycia w domku bez niej... Czasem nie jest lekko, zwlaszcza gdy dostarcza nam zachowań destrukcyjnych ..najbardziej mi ża np. drzwi zewnętrznych..Gdy je wreszcie zamontowaliśmy i stały się "frontem" chałupkibyłam TAKA DUMNA!!!!I z wielką wnikliwością wpatrywałam się w ich jakość wykonania. ...
Strona 1 z 6