dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kazimierz - dziennik Margolci

    Kto kogo wykończy... cd...

    Po Sylwestrze oraz hucznych obchodach 5-latki naszej Małej Pociechy :lol: na początku stycznia, życie powoli zaczęło się toczyć starym utartym już schematem :( - praca-budowa-dom(przepraszam- mieszkanie), Pociecha-łóżko i od nowa. Tym razem, z racji bardziej wczesnowiosennej niż zimowej aury, krzątanie się na budowie rozpoczęliśmy od tzw. lekkich prac polowych. W pierwszej kolejności na plac budowy wjechała wypożyczona od znajomego ...
  2. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Ah i jeszcze sprawa okien. Wyjscie na taras z pokoju obok salonu zamienione na okno identyczne jak w salonie. Na poddaszu okna rozmieszone symetrycznie w kazdym pokoju i lazience po jednym mniejsze o 20 cm czyli 140 zamiast 160. Rowniez na stryszku usuwam dwa okna dachowe a zostaje tylko jedna na scianie bocznej o rozmiarach 90x90. Wracajac do okien w wykuszach dopiero na etapie budowy zastanowie sie na ewentualnym zmniejszeniu ze 180 na 150. Jak cos mi sie przypomni to bede slal na priva Ahoj
  3. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Witaj. Rownie sie ciesze, ze ktos postawil na ten projekt i bedzie mozliwosc wymiany doswiadczen. Nie ma nic bardziej owocnego w budowie. Niestety jestem troszke dalej od Ciebie bowiem dopiero w tym tygodniu otrzymalismy decyzje o warunkach. Takze teraz koncowka adaptacji, w miedzy czasie projekty przylaczy i mozna starac sie o pozwolenie. Takze jestem dobrej mysli i moze w okolicach maja udaloby sie je otrzymac :) . Co do modyfikacji obecnie przedyskutowanych to oczywiscie podnieslismy sciane ...